DPD vydalo aplikaci pro sledování zásilek

3

Pokud využíváte služeb přepravní společnosti DPD, bude se vám hodit nová oficiální aplikace pro Android.

DPD CR umožňuje sledovat vaše zásilky, které lze do seznamu přidat ručně, naskenováním čárového kódu nebo automaticky registrací telefonního čísla či e-mailu. Zásilky jsou v seznamu přehledně řazeny dle svého stavu a nechybí dokonce ani možnost je přejmenovat. Aplikace dále nabízí notifikace s průběhem doručování zásilky a možnost změnit termín doručení přímo z uživatelského rozhraní.

Mezi další funkce DPD CR patří seznam dep včetně polohy na mapě a podrobných informací jako je adresa, otevírací doba a telefonický i e-mailový kontakt. Poslední část aplikace nabízí aktuální novinky o společnosti DPD.

 
 

Užitečnou aplikaci DPD CR, která je kompletně v českém jazyce, si můžete zdarma stáhnout z Google Play Store:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

3 KOMENTÁŘE

  1. Tak se mi s Desirem ani zaboha nepovedlo naskenovat, nebo i opsat (z USB čtečky kódu, kterou balíky skenuji normálně) aby aplikace nezahlásila špatný formát kódu…tak nevím co je kde špatně

  2. V klidu, s vývojáři už od vydání řeším, že se mi na android 2.2 prostě aolikace nenahraje. Je to smutný, že se pořád neaktualizuje… Nejsem jediný. A co se týká defaultní čtečky kódů v app, tak všichni, co vyvinuli nějaký program na sledování balíků, mají stejnou a nejde mi ani na jednom z telefonů. Takže nebude chyba u tebe.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here