DO Launcher – prostředí Sense pro (skoro) každý smartphone

1

DO Launcher 1 DO Launcher 3 DO Launcher 2

Líbí se vám uživatelské prostředí Sense 5, ale nevlastníte smartphone od HTC? Nevadí, nyní si můžete stáhnout DO Launcher, který je značně inspirovaný právě výše uvedeným rozhraním. Nechybí v něm dokonce ani Dogafeed napodobující mnohými nenáviděnou, ale jinými oblíbenou funkci Blinkfeed.

Launcher je zatím bohužel jen v beta verzi a funguje na zařízeních s Androidem 4.1 a vyšším. DO Launcher napodobuje Sense 5 opravdu zdařile, a to včetně ikonek, animací a samozřejmě typického menu aplikací s hodinami a počasím.  Dogafeed (obdoba Blinkfeedu) zatím funguje jen jako agregátor zpráv z vámi vybraných RSS zdrojů, v budoucnu by však podle vývojáře měla přibýt podpora sociálních sítí, konkrétně Facebooku, Twitteru a Instagramu. Povedenou funkcí je podpora témat, díky kterým je možné během několika sekund změnit barevný nádech launcheru.

Beta verzi DO Launcheru si můžete bezplatně stáhnout z Google Play Store, případně jako instalační soubor APK z fóra XDA Developers, kde naleznete také podrobnější informace o launcheru.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

via Talk Android

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here