Do Česka přichází nová služba HOPIN taxi

1

 HOPIN TAXI HOPIN TAXI1 HOPIN TAXI2

Na konkurenční trh taxislužeb v České republice vstupuje slovenská aplikace HOPIN taxi, která mění pravidla hry. Bez telefonování si můžete přivolat nejbližší, nejlevnější anebo i nejoblíbenější vůz taxislužby. Jednodušší způsob objednání volných vozů v Praze by zákazníci hledali asi marně. Postupně se nabídka HOPIN taxi, tj. pohodlného a rychlého objednávání taxislužeb, rozšíří i do dalších měst včetně Brna a Ostravy.

Základním prvkem aplikace je interaktivní mapa, která zobrazuje polohu zákazníka. Tuto polohu vidí i objednaný taxikář, zákazník proto nikdy dlouho nečeká. Vozy a řidiče provozovatel aplikace HOPIN taxi pravidelně kontroluje a do systému se mohou přihlásit pouze řidiči s platnou licencí.

Po rychlé instalaci aplikace z Google Play nebo Apple Store lze taxi i bez předchozí registrace uživatele rovnou objednat na dvě kliknutí. Výchozí místo určené GPS modulem lze samozřejmě změnit manuálně a případně zadat i adresu cílovou. O příjezdu taxi je zákazník informován zprávou v aplikaci. Cestující má také možnost informovat řidiče o případném zpoždění zprávou přímo z aplikace bez nutnosti odeslání SMS zprávy. Zákazníkovo telefonní číslo tak zůstává chráněno.

Uživatelé si v intuitivním prostředí aplikace mohou objednat taxi podle typu vozu, maximální ceny za kilometr a charakteristik řidiče, jako jsou pohlaví, cizí jazyk či uživatelské hodnocení. Mezi další rozšířené parametry vyhledávání patří i méně obvyklé filtry jako například místo pro přepravu invalidního vozíku, vůz s dětskou autosedačkou nebo vůz s možností přepravy zvířete.

Zákazník má díky propracovanému platebnímu a trackovacímu systému v aplikaci přehled o ujeté trase a může si ověřit správnost výsledné účtované ceny. Částku je možné uhradit v hotovosti nebo přímo v aplikaci platební kartou či prostřednictvím služby Viamo. Na konci cesty lze jízdu s řidičem ohodnotit, což vede ke stále zvyšující se kvalitě servisu a eliminuje ty nepříjemné a nespolehlivé.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here