Dnes ve Velikonoční ošatce navigace Sygic zdarma, ale jen do konce roku

4

Velkým trhákem Vánoční akce Veselé Velikonoce měla být navigace zdarma. Dnes k tolik očekávanému uvolnění navigace zdarma došlo, ale bohužel úvodní nadšení je ta tam. Vodafone zpřístupnil zdarma do konce letošního roku navigaci Sygnic ve své Edici. Co to pro Vás znamená, můžete využívat plnohodnotnou navigaci do silvestra. Jestli se rozhodnete navigaci využívat i nadále poté Vodafone připočte k vaší faktuře měsíčně částku 35 Kč za užívání aplikace, s aktuálními dopravními informacemi pro ČR 55 Kč.

httpv://www.youtube.com/watch?v=CmePla7EUcw


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Sygic

Sygic: GPS Navigation

Sygic je hlasová navigační GPS aplikace. Obsahuje TomTom mapy a řadu navigačních funkcí. Jak aplikace, tak mapy jsou aktualizovány zdarma. Mapy jsou uloženy v telefonu pro offline použití.

Sygic Sygic Sygic


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

4 KOMENTÁŘE

  1. Proboha prolistoval jsem asi 100 recenzi a nikde jsem se nedozvěděl kolik tento program stoji zadarmo neni a cena nikde neni vypsana stoji asi 1000000,- nebo né

  2. Stahl jsem ho zde zdarma ,fungoval výborně cca 14 dní.Pak už nešel,tak jsem odinstaloval a po nové instalaci stejně nešel,chtějí product key.Nyní mám,, route 66″ také dobrá a zadarmo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here