Díky doplňku můžete na Chromebooku spustit jakoukoliv aplikaci pro Android

1

Na konci minulého týdne Google uvolnil první aplikace z Androidu, jež byly jednoduše přepsány pro cloudovým operační systém Chrome OS. O samotné funkci jsme se dozvěděli už v červnu během každoroční vývojářské konference Google I/O a internetový gigant se tímto způsobem snaží řešit nedostatek offline aplikací.

chrome os android 1

Zatím jsme se však dočkali jen čtyř programů a je více než jasné, že se ani jeden nemusel trefit zrovna do vkusu každého uživatele Chrome OS. Díky neoficiálnímu doplňku je však budete moci již brzy spustit všechny. Zatím je ale vše teprve v rané fázi vývoje a ani zdaleka se na kompilátor nemůžete zcela spolehnout.

chrome os android 2

Pokud ovšem přeci jen po něčem podobném toužíte, stačí zavítat na fórum, kde najdete všechny další informace. Snad se něčeho podobného již brzy dočkáme také oficiální cestou přímo od Googlu. Ostatně s podobnou vizí přicházela odborná veřejnost už od prapočátku Chrome OS a konečně se tehdy nemožná přání stávají realitou.

Zdroj: omgchrome

1 komentář

  1. porad nesmyslne slozite. nechapu proc neslouci android a chrome os do jednoho systemu. pruserem androidu na tabletech je prave mobilni chrome ktere je nepouzitelne. chybi zalozky, doplnky apod.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here