Deník 2.0 – aktuální zpravodajství nejen z českých a moravských regionů

0

  

Vývojáři z NewsLab.cz vydali novou verzi aplikace Deník 2.0, která nabízí přístup k nejaktuálnějším zprávám nejen z vašeho regionu, ale také dalších míst z České republiky a celého světa. Zdrojem zpráv je 71 českých i moravských vydání novin Deník. Nechybí ani aktuální informace ze sportu a předpověď počasí.

Mezi funkce aplikace patří možnost nastavení velikosti písma, ukládání článků pro pozdější offline přečtení a sdílení zpráv na sociálních sítích nebo jejich poslání e-mailem. Pokud jste se stali svědkem nějaké zajímavé události, můžete pomocí Deníku 2.0 poslat fotografii z události do redakce. Nejbližší aktualizace by měla přinést také podporu zobrazování videí a fotogalerií. Nesmíme zapomenout dodat, že pro správnou funkci aplikace je nutné mít nainstalované rozhraní Adobe Air.

  

Ve srovnání s původní verzí byl Deník 2.0 zcela přepracován a  v Google Play Store se tedy objevil jako nová aplikace, která je samozřejmě zdarma ke stažení. Podle našeho krátkého testování i ohlasu ostatních uživatelů je uživatelské rozhraní aplikace zpracováno mnohem lépe a neobsahuje téměř žádné chyby.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here