DameJidlo.cz – objednejte si jídlo až domů pomocí aplikace pro Android

0

damejidlo.cz

V Google Play Store se objevila aplikace DameJidlo.cz, která umožňuje rychle a jednoduše objednat jídlo až domů či do práce.

Po spuštění aplikace se zobrazí seznam restaurací ve vašem okolí, existuje ale také možnost manuálního nastavení ulice. Databáze restaurací je prozatím poměrně úzká, to by se však mělo brzy změnit, protože se do programu DameJidlo.cz postupně zapojuje více a více podniků. Restaurace je také možmné filtrovat podle toho, jaký typ jídel nabízejí.

Po vybrání ideálního podniku se zobrazí základní informace o restauraci (hodnocení zákazníků, minimální objednávka, otevírací doba, cena a doba trvání rozvozu) a také aktuální menu. Z nabízených položek si můžete vybrat vámi požadované jídlo a nápoje. Bohužel aplikace neumožňuje položky z objednávky odebírat, takže jedinou možností při překliknutí je zrušení celé objednávky.

Po vybrání požadovaných položek klikněte na ikonu nákupní tašky v pravém dolním rohu a dostanete se na stránku s dokončením objednávky, na které zadáte své jméno, telefon, e-mail, adresu a pomocí tlačítka v dolní části obrazovky objednávku dokončíte.

  

Pro rychlejší a jednoduší objednávání je možné se do DameJidlo.cz přihlásit, což lze provést pomocí vašeho Facebook účtu. Příjemným bonusem je 5 % z hodnoty objednávky, kterou dostanete v podobě kreditu na nákup vaší příští objednávky. Aplikace nabízí příjemné a poměrně přehledné uživatelské rozhraní. DameJidlo.cz můžete stahovat zdarma z Google Play Store:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here