CZ Teletext – český a slovenský teletext ve vašem Androidu

1

Teletext je dnes již skoro zapomenutá funkce, kterou příliš lidí na své televizi nepoužívá. Teď se však této službě blýská na lepší časy – díky aplikaci CZ Teletext si totiž můžete ve svém mobilu prohlížet teletextové stránky mnoha českých a slovenských stanic.

Teletext není na světě rozhodně žádným nováčkem, jeho kořeny sahají do 70.let minulého století. V Československu byl spuštěn v květnu roku 1988. S nástupem internetu a EPG se ale stává stále méně používanou funkcí. Přesto he ale teletext zdrojem aktuálního zpravodajství, počasí, sportu a TV programu. Nechybí ani informace pro sázkaře, ekonomy nebo třeba kuchařky.

S aplikací CZ Teletext si můžete vybrat teletext na jednom z dvanácti českých a slovenských televizních kanálů. Pak stačí jen zadat číslo stránky, kterou chcete zobrazit a stisknout tlačítko GO! Podstránky zobrazíte přidáním písmena za číslo stránky (např.130b, 430e). Pro snadnější přibližování a oddalování nechybí multitouch. Stránky můžete také ukládat do záložek nebo je sdílet (e-mail, MMS, Facebook…).

Nesmím zapomenout dodat, že aplikace pro svůj chod využívá internetové připojení. Její stažení i užívání je jinak zcela zdarma.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here