ChatON od Samsungu je na Android marketu

1

Apple má svůj iMessage, RIM BB Messanger , Microsoft Live Messanger a od tohoto týdne i Skype, no a pozadu nezůstává ani Google se svým GTalkem. Jak můžete vidět, tak v podstatě každý výrobce telefonů nebo alespoň operačního systému pro telefony má svůj vlastní komunikační protokol kromě internetu nezávislý na mobilních operátorech.

A od nedávna se k nim připojil i Samsung se svým ChatON, který se právě včera konečně objevil na Android marketu. Jde o poměrně zajímavou aplikaci dostupnou pro všechna zařízení s Androidem, Badou OS 2.0, která se navíc chystá i na Black Berry OS a iOS.

Z schopností zmiňme klasický textový chat, ve kterém můžete sdílet i multimédia včetně videí, propojenost se sociálními sítěmi anebo poměrně široké možnosti upravitelnosti vlastního profilu doplněné o podrobné statistiky kdo s kým nejčastěji chatuje a podobně.

Vydání na Android se bohužel neobešlo bez probémů a je tak možné, že se Vám zpočátku služba nebude chtít odeslat potvrzovací SMS, stačí prý ale jen chvíli počkat.

Vlastnosti a funkce:

 • Skupinový Chat: uživatelé si mohou přednastavit skupinové chaty. Tato funkce umožňuje chatovat s více než dvěma kamarády v jednom okně. S podporou poslání jedné zprávy více kamarádům.
 • Měření interakce: zajímavá funkce díky které zjistíte s kým jste nejčastěji v kontaktu
 • Animované zprávy: můžete si vytvářet animované zprávy v integrovaném kreslení, kde můžete přidávat animace, texty či zvuk do  vašich fotografií
 • Trunk: Uložiště souborů, kdykoliv máte přístup k souborům získaných v komunikaci

ChatON ChatON ChatON

  Pro marketingovou podporu nové služby ChatON Samsung připravil interaktivní film Chataway, ve kterém můžete ovlivnit rozhodování hlavní postavy a tím rozhodnete o jejím osudu. Film si můžete pustit na http://www.chaton.com/chataway.

  Aplikace bohužel zatím nepodporuje Android 3.x Honeycomb.


  logo-app
  App Name
  Developer
  Free   
  qrcode-app

  1 komentář

  1. Viber má poloviční velikost a lze ho přesunout na SD kartu. Navíc nově umožňuje kromě posílání fotek posílat i polohu telefonu (pokud to uživatel povolí). Takže Viber je pro mne jasný favorit…

  ZANECHAT ODPOVĚĎ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here