CG Transit – jízdní řády offline

13

Nemám sice přesné statistiky, ale věřím, že se stále najdou lidé, kteří nemají svého androida neustále připojeného k internetu. Patříte mezi ně? V takovém případě určitě uvítáte aplikaci CG Transit, která vám umožní vyhledávat autobusová a vlaková spojení offline.

Není asi ani třeba příliš popisovat, co všechno CG Transit umí. Pokud znáte skvělou aplikaci Pubtran, tak vězte, že funkce CG Transit jsou velice podobné. Máte možnost vyhledávat spojení autobusů, vlaků i MHD, zobrazit trasu na mapě, nebo třeba sdílet spojení pomocí SMS. A samozřejmě další a další příjemné funkce, na které narazíte až si aplikaci budete zkoušet na vlastní kůži.

Stejně tak i grafické rozhraní je podobně přehledné a intuitivní, jako je tomu u aplikace Pubtran. Nebudete mít tedy žádný problém okamžitě se zorientovat a začít aplikaci používat.

Aplikace je poměrně nová, tak možná ještě narazíte na nějakou chybku. Na stránkách vývojářů však můžete vidět, že na připomínky uživatelů reagují a chyby se snaží co nejrychleji opravit. Což nelze hodnotit jinak než pozitivně.

Jediným mínusem tak může být to, že jízdní řády jsou zdarma jen do 1. listopadu 2011. Poté si již budete muset za jejich používání zaplatit. Věřím však, že pokud bude cena rozumná, tak si spousta lidí ráda za takto kvalitní aplikaci zaplatí.

Prozatím je však aplikace zdarma a bez omezení, takže vám nic nebrání ji vyzkoušet. Tak honem. Stahujte a zkoušejte!


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Podporované verze: 2.1 a vyšší
Velikost: 4 MB

 

13 KOMENTÁŘE

  1. tohle je super aplikace….používám jí několikrát denně a nemůžu na ní najít jedinou chybu…je to super…a poradí mi někdo jak nastavit nějaký fonty? tenhle by se mi třeba líbil, ale když zadám do marketu fonty, tak mi nic nevyjede…kdyby byl někdo tak hodnej a chtěl mi poradit, tak pls na můj mail…díkes =)

    kata.sindelarova@seznam.cz

  2. Podle mě to není jen o tom, že někdo má, nebo nemá připojení k internetu, ale také o tom, že pubtran, nebo mhddroid dost často prostě nefungujou….

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here