Trapster – už žádné pokuty za rychlost

3

Aplikace Trapster obsahuje databázi 4 milionů hlášení o radarech, rychlostních kamerách, aktivních hlídkách policie či nehodách. Zapnete-li si tuto aplikaci před jízdou vždy Vás upozorní na blížící se nebezpečí ve formě známého radaru, oblíbeného místa policejní hlídky či nehody. Databáze je tvořena z větší části uživateli, kteří ji udržují aktuální a stále rozšiřují. Aktuální radary ve svém okolí si můžete zobrazit na stránce www.trapster.com, k mému velkému překvapení je databáze doplněna značným množstvím radarů v Česku. Jezdíte-li často neváhejte a aplikaci vyzkoušejte.

Trapster Trapster


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

3 KOMENTÁŘE

  1. Zakoupil jsem si Radardroid (https://market.android.com/details?id=com.ventel.android.radardroid2).

    Sice placené, ale obrovská výhoda je v použití s Tasker (https://market.android.com/details?id=net.dinglisch.android.taskerm) aplikací, kde se to dá super zautomatizovat.

    Příklad: po vložení telefonu do cardocku se mi automaticky zapne Radardroid na pozadí (jako servis) a jakmile je v blízkosti radar vyskočí (graficky velmi povedené) pop up okno s varováním (včetně zvuku). Takže za jízdy bez problémů používám jakoukoli jinou aplikaci (navigace, mapy atd…). Po jízdě vyjmu telefon z cardocku a servis se vypne.

    Prostě maximální spokojenost 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here