Cestování | 10 nejlepších aplikací pro Android

0

Jaké jsou nejlepší cestovní aplikace pro Android?

Ať už plánujete poprvé vyrazit někam z domu nebo cestujete často, tady jsou vhodné aplikace dostupné pro Android, které Vám pomohou najít nejlepší let, naučí Vás nový jazyk nebo získáte různé informace o vybrané destinaci. Tady jsou ty oblíbené:

TripIt

Ttripit-updateripIt Vám umožňuje ukládat Vaše plány, včetně informacích o hotelu, rezervaci parkoviště apod. Tyto informace si můžete importovat přímo z emailu a své plány můžete také jednoduše sdílet s rodinou nebo přáteli. Také si můžete přidat své zájezdy do kalendáře.

TripIt je aplikace zdarma, která obsahuje základní sadu funkcí. TripIt Pro si potom můžete koupit za $49 za rok ( 1 270 Kč). V TripIt Pro získáte aktuální informace o změnách svého letu – zpoždění nebo změna brány.

Pokud hodně cestujete nebo chcete jednoduše sdílet své plány s přáteli, zkuste si aplikaci TripIp. Aplikace je dostupná na Google Play.

 

 

Airbnb

travel-apps-airbnb-screens-00Pokud cestujete podle rozpočtu nebo chcete zažít alternativní turistickou zkušenost, zkuste aplikaci Airbnb. Je zdarma a pomůže Vám najít místo k pobytu, které jsou nabízeny lidmi z 34,000 měst z celého světa.

Pokud hledáte luxusní dům s bazénem a vířivkou jen pro Vás a Vaší rodinu nebo chcete otevřený sdílený pokoj s jiným cestovatelem, Airbnb Vám pomůže najít ubytování vhodné přesně pro Vás.

Přes aplikaci se můžete kontaktovat s hostitelem, sledovat fotky různých ubytování, můžete získat nějaké informace o nabízeném vybavení, informace o okolí, cenách a hodně dalšího.

Aplikace je dostupná na Google Play.

 

 

LiveTrekker

travel-apps-livetrekker-screens-00LiveTrekker je cestovatelský diář, který Vám umožňuje dokumentovat své cesty pomocí interaktivních map, obrázků, videí, hlasových zpráv a různých textů. Kromě toho můžete sdílet své zážitky ihned a nebo si je nahrajete někdy později.

Pouhým kliknutím na tlačítko, aplikace začne sledovat Vaši GPS a zobrazí trasy a mapu. Tato mapa obsahuje obrázky, videa nebo texty a můžete mít dokumentovanou cestu, kterou můžete sdílet s ostatními.

Pokud máš rád dokumentování a sdílení svých cest s přáteli, rozhodně si stáhni aplikaci LiveTrekker, která je dostupná na Google Play zdarma.

 

 

 

Skyscanner

travel-apps-skyscanner-screens-00Skyscanner je super aplikace pro hledání nejlevnější letů, kdekoliv chcete. Můžete si zarezervovat lep přímo přes aplikaci a také si můžete hned zarezervovat hotel.

Vyber si místo, kde chceš letět a aplikace ti rychle najde lety a třídí je od nejnižší ceny. Skyscanner je jednoduchý k ovládání a najde ti informace, které potřebuješ.

Pokud si chcete najít nejlevnější let kamkoliv nebo jestli se chcete pouze podívat na cenu svých vysněných prázdnin, Skyscanner je přesně pro Vás. Aplikace je dostupná na Google Play zdarma.

 

 

 

LoungeBuddy

travel-apps-loungebuddy-screens-00Pokud cestujete často nebo víte, že Váš let bude delší než obvykle s delšími přestávkami a budete chtít relaxovat nebo mít chuť na nějaké jídlo/pití mezitím, co budete čekat, můžete použít tuto aplikaci.

Téměř každé letiště má své salónky, které jsou dostupné pro širokou veřejnost, ale také jsou otevřené pro lidi, kteří tam mají své výhody. Nebojte se, tyto salónky nejsou jen pro bohaté a slavné lidi, může mít také potřebné výhody, aniž byste to věděli. A právě proto je tady od toho aplikace LoungeBuddy.

Napiš do aplikace pár osobních údajů, například, zda letíte businees nebo první třídou, jakou máte kreditní kartu v peněžence apod. a aplikace Vám zjistí, zda máte nárok vstoupit do salónků ve více než 900 letišť po celém světě. Dovolí Vám to si zarezervovat salónek, který si vyberete.

Navíc se můžete podívat na fotky salónků a přečíst si recenze od ostatních cestovatelů. Aplikace je dostupná na Google Play zdarma.

XE Currency

travel-apps-xe-currency-screens-00Chcete vědět, kolik pesos je Vaše koruna, když jste zrovna v Mexiku? XE Currency je důvěryhodná aplikace od vývojářů směnárny – XE.com, která Vám zveřejní informace v jediném okamžiku.

XE Currency aktualizuje měny každou minutu, takže budete mít nejpřesnější informace. Aplikaci můžete používat také offline s použitím uložených dat. Takže pokud nemáte zrovna připojení k internetu, není to žádný problém.

Kromě aktuálních měn XE Currency také nabízí informace o trhu, grafy atd., které sledují Vaši vybranou měnu v průběhu času.

Aplikace XE Currency je dostupná na Google Play zdarma.

 

Evaneos Travel

travel-apps-evaneos-travel-screens-01Evaneos Travel je cestovní průvodce bez jakýchkoliv reklam. S využitím ostatních cestovatelů nabízí aplikace nesmírně množství informací o destinacích po celém světě.

Evaneos je užitečná pro lidi, kteří chtějí chodit jinými cestami, než je obvyklé. Každá destinace má recenze od jiných cestovatelů, které Vám řeknou, co můžete očekávat, jaké památky můžete vidět apod.

Aplikace je dostupná na Google Play zdarma.

 

 

 

 

Duolingo

travel-apps-duolingo-screens-00Naučte se jazyk zdarma s aplikací Duolingo. Můžete se naučit jazyky jako: Angličtina, Španělština, Francouzština, Němčina, Italština, Portugalština, Polština a mnoho dalších.

Každá lekce zahrnuje část, kde překládáte slova/věty z obrázků nebo textů a nebo také uslyšíte mluvené slovo/větu, kterou musíte přeložit.

Lekci můžete dělat, jak dlouho chcete. Také si můžete zopakovat již hotové lekce. Pokud se chcete naučit jazyk zdarma, aplikace Duolingo je vhodná právě pro Vás. Je dostupná na Google Store zdarma.

 

 

 

 

Google Maps

travel-apps-google-maps-screens-00Google Mapy již máte pravděpodobně stažené ve Vašem zařízení, ale pokud ne, můžete si je stáhnout na Google Play zdarma.

Google Mapy je perfektní aplikace, která Vám dovolí si naplánovat trasu a dá Vám instrukce, jak se na určité místo dostat. Také má vnitřní mapy pro větší místa jako jsou letiště, stadiony a nákupní střediska. Také Vám doporučí místa, která jsou blízko ve Vašem okolí.

 

 

 

 

Hipmunk

travel-apps-hipmunk-screens-01Hipmunk má funkce jako ostatní aplikace, které Vám umožní najít nebo rezervovat si lety a hotely, také třídí lety podle nejnižší ceny.

Takže pokud hledáte nejlevnější a nejméně náročné lety, určitě použijte aplikaci Hipmunk. Je dostupná na Google Play zdarma.

 

 

 

 

 

 

Používáte i Vy nějakou aplikaci? Která je Vaše nejoblíbenější?

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here