Webkamery ČHMÚ – aktuální stav vždy po ruce

0

Patříte mezi skalní fanoušky snowboardingu či lyžování? Rádi chodíte horské túry? Plánujete výlet do jiného města? Nebo vás jen zajímá jaké je počasí či oblačnost v ostatních městech? Pro tyto příležitosti bych vám doporučil aplikaci webkamery ČHMÚ. Tato aplikace, jak už název napovídá, čerpá údaje z ČHMÚ (ČESKÉHO HYDROMEOROLOGICKÉHO ÚSTAVU).

Aplikace je designově jednodušší nicméně svůj účel plní skvěle. K dispozici máte více než 50 kamer po celé České republice pohodlně ve svém telefonu či tabletu. Aplikace dokáže zobrazit i více pohledů najednou, jak můžeme vidět na obrázku prvním a druhém zleva. Na obrázku posledním je možné vidět zvětšení konkrétní oblasti. Aplikace zobrazuje obrázky, které jsou po několika minutách aktualizovány, takže máte vždy aktuální přehled.

Příjemné je, že se jedná o českou aplikace a taktéž, že si webkamery ČHMÚ můžete stáhnout zdarma v obchodě Play. Aplikace má také negativní stránky a tou je obtěžující reklama. I přes tento nešvar, bych vám tuto aplikaci vřele doporučil.

Webkamery Webkamery1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here