Nová verze aplikace In-počasí se chce stát nejstahovanější českou aplikací

0

promo

Oblíbená česká aplikace In-počasí na Android, která má již téměř 1 milion stažení, se dnes dočkala nové verze. Nová verze aplikace má s moderním grafickým designem a novými informacemi vysoké ambice ráda by se zařadila mezi TOP světové meteorologické aplikace a stala se nejstahovanější českou aplikací.

Vzhled aplikace se přizpůsobuje nejen aktuálnímu počasí, ale i denní době. Zatímco během dne je aplikace laděna do světlých modrobílých odstínů, v noci nasadí tmavomodrý kabátek připomínající noční oblohu. Obě barevná provedení aplikaci sluší. Síla aplikace spočívá v množství meteorologických informací. Údaje o aktuálním počasí jsou měřeny na desetinu přesně z husté sítě meteorologických stanic po celé České republice. Aktualizace dat probíhá každých 30 minut.

Na 48 hodin dopředu zde uživatelé naleznou podrobné předpovědi po třech hodinách, které nabídnou ucelený pohled na očekávané počasí v nejbližší době. Nechybí samozřejmě ani předpověď na další dny, ale již jen v souhrnném stavu pro celý den. Čím se ovšem aplikace významně odlišuje od ostatních, je možnost zobrazení předpovědi srážek, teplot a oblačnosti přímo na snímcích z numerického modelu, a to až na následujících 6 dní. Nabízí se tak pohled nejen na počasí ve zvoleném městě, ale i v celé naší republice. Snadno tak poznáte, odkud přijdou srážky a kam se případně vydat na výlet. V aplikaci nechybí ani souhrnné textové předpovědi a varování pro Českou republiku. Dále zde naleznete tisíce webových kamer z České republiky nebo pro vybraná místa klimatické údaje z meteorologických stanic (vývoj teplot v posledních letech či rekordy).

Aplikace nabízí také celou řadu widgetů na plochu vašeho telefonu. Vedle předpovědi a aktuálního počasí si ve widgetu můžete zobrazit aktuální čas i svátky.  Na rozdíl od mnohých podobných aplikací se In-počasí může pochlubit kompletním meteorologickým servisem. Ostatně za aplikací stojí významný český meteorologický portál. In-počasí je užitečnou aplikací, kterou oceníte jak při každodenních aktivitách, tak i při plánování vašich výletů. Po poslední aktualizaci má ambice stát se vybavením většiny českých telefonů.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here