Česká televize spouští Android aplikaci ČT24

9

Česká televize dnes na Android market umístila svou aplikaci ČT24, která Vám umožní mít aktuální zprávy z ČT24 vždy rychle po ruce. Ten kdo by očekávat od stejnojmené aplikace live streaming na kanál ČT24, bude zklamán. Podle zpráv z tábora ČT se během letoštního roku objeví aplikace umožňující právě streamování ČT24 s přístupem do TV archívu.

Aplikace nabízí:

 • Okamžitý přehled článků
 • Přehled posledních události z TV pořadů Otázky Václava Moravce a HydePark
 • Články řazené do tématických kategorií
 • Možnost odeslání článku emailem nebo sdílení na sociálních sítích
 • Uložení článků pro pozdější přečtení
 • Nastavení velikost písma

ct24 sport CT24 kategorie

httpv://www.youtube.com/watch?v=0JROXEgYs6g


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

9 KOMENTÁŘE

 1. spíše by bylo fajn kdyby taková aplikace byla čt4 sport bylo by to dost dobré mít možnost sledovat utkání v mobilu na cestách

 2. už je i s videem a je to dokonalé…i na slabých strojích jako je moje vodafone 845 jede skvěle ….děkujeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. chtěla bych se zeptat, jak mám stáhnout různý hry nebo aplikace do notebooku z tyto stránky..?? nejde mi to vždycky se mi tam ukáže že je to nebezpečný atd….

 4. Google má trochu dementně pořešené přesměrování na webový android, díky čemuž ho jeho vlastní prohlížeč bere jako škodlivou stránku. Škodlivá ale není.
  Nejjednodušší je stahovat aplikace přímo skrz mobilní aplikaci Android market. Nebo jít na webový AM, hlášení, že je stránka nebezpečná ignoruj, a zde aplikaci „nainstalovat“. Ona se pak jakmile to bude možné do telefonu nainstaluje sama.
  Obě varianty ale vyžadují, aby měl telefon přístup k internetu (WiFi je lepší, protože některé aplikace jsou velké).

 5. Jaksi jsem nepochopil, proč nejde přes android sledovat on-line třeba čt24, když pro Badu taková aplikace je a perfektně funguje (BadaTV)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here