Can Knockdown 2 – sestřelování (nejen) plechovek míčkem

2

Možná si vzpomenete na hru Can Knockdown, která je již nějaký ten pátek ke stažení na Android Marketu. Ta využívá motivu staré známé pouťové hry – shazování plechovek ze stolu pomocí míčků. Druhý díl této hry však přináší více herních módů.

V prvním bude vaším úkolem sestřelit míčkem za určitý časový limit co možná nejvíce létajících plechovek. Kromě obyčejných plechovek se ve hře nachází i bonusové plechovky po jejichž trefení získáte například čas navíc. V dalším módu na vás čekají barevné terče, do kterých se musíte trefit tak, aby spadly. Ještě více bodů získáte pokud se vám povede terč úplně rozbít. A nechybí ani již zmiňovaný základní mód, ve kterém se míčkem snažíte ze stolu shodit plechovkovou pyramidu.  Možná na vás hra podle popisu působí nudně, opak je však pravdou. Díky pěknému grafickému zpracování (což platí i pro menu) a dobré hratelnosti vás hra jistě na alespoň krátkou dobu dokáže zabavit. Druhý díl hry sice není zdarma, jeho cena je ale velmi nízká, proto za něj neváhejte těch pár korun utratit – rozhodně nebudete litovat. Princip a ovládání hry se ale můžete vyzkoušet v prvním díle, který sice obsahuje jen jeden herní mód, ale zato je na Android Marketu ke stažení zcela zdarma.

can knockdwon 2 menu can knockdown 2 can knockdown 2

App2SD: Ano
Podporované verze androida: 2.1+

can cnockdown 2
Can Knockdown 2  $0.96
Can Knockdown
Can Knockdown zdarma

2 KOMENTÁŘE

  1. Dobry den,

    slo by prosim do recenzi aplikaci uvadet informace o presunu na kartu, o velikosti aplikace, o cene, o app2sd, atd?
    U nekterych to tady, lepsi by to bylo u vsech, tento strucny zaver mnohdy prinese temer stejne informaci, jako cela recenze.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here