Camera Fun – fotografujte a bavte se

2

Nedávno jsem na marketu objevil velmi zajímavou aplikaci Camera Fun. Jde o aplikaci, která Vám místo klasického fotografování umožňuje použít spoustu zajímavých efektů.

Ve verzi zdarma jich je 6 – Canvas, Color X-Ray, Mirror, Pinch, Sepia a Sketch. A právě ta poslední „Sketch“ je dle mého soudu ta nejzajímavější. Dokáže totiž obraz překreslit jako tužkou malované náčrty a to opravdu povedeně. Občas výsledná fotografie není dokonalá kvůli špatnému nasvícení, které je v tomto režimu docela důležité. Nicméně tuto aplikaci jsem velmi oblíbil a užil jsem si s ní hodně zábavy. Je to taková „Must have“ machrovinka.

Samozřejmostí je možnost, výběru libovolné fotografie na kterou lze kterýkoli efekt použít.

Verze zdarma přidá na fotografie do levého dolního rohu kolečko s nápisem trial verze. To vás možná, stejně jako mě, vybídne k zakoupení plné verze, která nabízí až 29 velmi zajímavých efektů, od odstínů různých barev přes zvláštně pomotaný nebo překroucený obraz až po náčrtový styl. A vůbec nejlepší je ta cena. Všechny tyto vychytané efekty za pouhý dolar. Jen se podívejte na následující fotky.

$0.99

market://details?id=com.spiceloop.camerafunfree&referrer=utm_source%3DAndrolib%26utm_medium%3DPage%26utm_campaign%3DAndrolib%20Page

Zdarma

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here