Buzz launcher – Launcher, který příjemně překvapil [Recenze]

5

2014-02-03 11.54.13

Různých „launcherů“ je v obchodě Google Play mnoho. Je tak velmi těžké si mezi nimi vybrat ten správný, protože pro každý existuje jiná minimálně tisícovka témat a nikdy tak nevíte, který vám padne do oka. Kromě designu ale také záleží na rychlosti a možnosti nastavení. Buzz launcher je jeden z těch, který se s plynutostí vypořádal parádně, jeho nejsilnější stránkou však zůstává velký seznam všemožných témat, mezi kterými si určitě vyberete.

Tento launcher vám kompletně pozmění vaši plochu, kde nabídne tři přednastavené obrazovky. Dalších 6 si již musíte vytvořit sami a to i s widgety a jinými doplňky. k běžnému využití však postačí i tři přednastavené, což vám ušetří spoustu času. Po výběru nějakého tématu, se vám launcher do něj okamžitě přepne a vy si tak můžete donastavit vše potřebné. Buzz mění nejen ikony, ale také notifikační lištu, kterou buď změní nebo ji jednoduše schová. Pokud ovšem odrolujete lištu jakoby tam byla, lišta se vám zobrazí.

Na první pohled výhodou se vám může zdát široký výběr témat, které jsou všechny zdarma, ale bohužel je to s jedním ALE. Každé téma se totiž skládá z widgetů a aplikací, které si musíte dodatečně stáhnout. Buzz vám sice ukáže možnost stáhnutí z GP, takže nemusíte nic hledat, ale tyto aplikace a widgety jsou již někdy placené. Doporučuji tedy hledat témata s čistým vhledem, kde není problém nějaký placený widget vyhodit nebo ho nahradit jiným.

Celkově mne však launcher příjemně překvapil, protože kromě plochy nezasahuje do dalšího nastavení a jde tak opravdu pouze o kosmetickou úpravu plochy. Aplikace se nijak nezadrhává a nabízí širokou škálu témat, které vás jistě zaujmou.

2014-02-03 11.50.52 2014-02-03 11.32.00 2014-02-03 13.18.42


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

5 KOMENTÁŘE

  1. Buzz používám už asi čtvrt roku. Vytvořila jsem si prostředí, které by většina launcherů neumožnila, a vyhovuje mi natolik, že už ho asi nezměním. To těmi třemi obrazovkami není tak úplně pravda. Většina stahovatelných uživatelských homepacků je tříobrazovková, ale to vám nebrání nastavit si až 9 ploch. Jen si s nimi už musíte pohrát sami.

  2. Nemáte nějaký launcher speciálně jen pro tablety. Třeba takový go launcher mi moc nevyhovuje.diky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here