Better Cracked Screen – napalte své kamarády

1

Rozbití displeje rozhodně není veselá záležitost, pokud ale nejde o „rozbití“ jen v uvozovkách s pomocí aplikace Better Cracked Screen. Díky ní můžete „napálit“ vaše přátele, když to nejméně čekají.

Používání aplikace je velmi jednoduché. Nejprve zvolíte způsob aktivace efektu. Na výběr máte následující možnosti:

  • Time Trigger – K aktivaci dojde automaticky po určité době, kterou lze změnit v následujícím kroku. Na výběr jsou různé možnosti v rozmezí 5 až 60 sekund. Nezapomeňte, že na správném výběru času závisí úspěch celé srandy.
  • Touch Trigger – Ke spuštění efektu dojde při kliknutí na displej po uplynutí nastavené doby (v následujícím kroku).
  • Touch-2 Trigger – K aktivaci dojde stejně jako v předchozí možnosti po kliknutí na displej. Rozdíl je ale v tom, že je podporován tzv. multi-mode, během kterého se efekt opakuje po každém kliknutí na displej. Místo jedné velké praskliny se tak na displeji bude objevovat velké množství menších.

V dalším kroku si vyberte požadovaný typ efektu. Doporučujeme vám tyto efekty postupně vyzkoušet a používat ten, který se vám líbí nejvíce. Dále můžete nastavit, zda se při aktivaci efektu spustí také vibrace a zvuk prasknutí.

Ještě před závěrečným kliknutím na tlačítko „Run Prank“ je nutné si osvětlit, jakým způsobem je možné vypnout aplikaci a vrátit tak telefon do běžného stavu. První možností je silné zatřesení telefonem, jehož intenzitu je možné nastavit v poslední části nastavení. Druhou možností je třikrát vypnout a zapnout displej, čímž také dojde k vypnutí efektu.

Better Cracked Screen je možné stáhnout zdarma z Android Marketu. Pokud vám vadí občasné reklamy na stránce nastavení aplikace nebo chcete-li podpořit vývojáře drobným příspěvkem, stáhněte si placenou verzi PRO.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here