Beer Counter – kde a kolik piv jste vypili

3

Dnes se podíváme na jednu užitečnou aplikaci, která si za Vás bude pamatovat, kde jste proflámovali noc, kolik piv jste vypili a dokonce i kolik jste za to utratili.

Grafické rozhraní aplikace je velmi jednoduché, a to je dobře, přeci jen ovládat složitější aplikaci byť i v lehce podnapilém stavu by nebylo nic příjemného. Největším prvkem je rozhodně počítadlo piv, kliknutím na něj jej zvýšíte o jedno, nic více s ním dělat nelze. Vlevo pod ním se ještě nachází informace, kolik jste již za piva utratili a kdy jste si dali poslední. Kliknutím na tento prvek se dostanete do kompletního seznamu piv, která jste kdy vypili. U každého je zde přehledně zobrazený čas a případně po rozkliknuti i adresa na které bylo přičteno, trochu nevýhodou je, že při kliknutí na adresu nedojte k přesměrování na Google mapy nebo podobnou mapovou aplikaci. To je z hlavní obrazovky vše.

V menu poté nalezneme možnost odpočítat poslední pivo, začít počítat úplně od znova (již vypitá piva jsou ale pořád zaznamenána v kompletním seznamu piv) a také důležité nastavení. Zde můžeme nastavit cenu piva, měnu, ale hlavně propojení s facebookem a twitterem. Aplikace totiž umí automaticky posílat uživatelem definované zprávy při každém novém připočítaném pivě nebo začátku nové rundy, osobně to však moc nedoporučuji, protože pokud se rozjedete tak akorát někomu hezky zaspamujete zeď/twitter feed.

Celkově se tak jedná o poměrně jednoduchou a přívětivou aplikaci, která se zvláště teď, v dobách majálesů, hodí.

BeerCounter_QR
Zdarma

Velikost: 555kB
App2SD: Ne
Podporované verze Androida: 1,5+

3 KOMENTÁŘE

  1. bezvadný nápad. hodilo by semi to.. jenom si nevím představit, že bych si pravidělně zazančoval i po pátym pivu 😀 a taky si myslím, že ze začátku bych si tam psal piva, ale pak bych asi přestal, nebo alespoň jedenkrát zapoměl a pak by to už ani nemělo smysl…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here