Battlefield 4 Commander nabízí přehled bitevního pole z ptačí perspektivy

0

Battlefield 4 Command

Před několika dny vyšla aplikace Battlefield 4 Commander pro iOS. Nyní je dostupná i v Google Play Store, tedy pro operační systém Android. Hráčům nabídne rozšířené možnosti.

Uživatelé aplikace Battlefield 4 Commander se přenesou přímo do monitorovací místnosti umístěné v centru velitelského stanoviště. Odtud budou během týmové hry rozesílat důležité zpravodajské informace. Zároveň mohou řídit podpůrné akce, či nasazovat vojenské jednotky do boje.

Hráč přihlášený v aplikaci Battlefield 4 Commander má bojiště k dispozici z ptačí perspektivy. Díky tomu má jasný přehled o všem, co se na bitevním poli děje. Ovládání je jednoduché a to podle metody drag and drop neboli chyť a pusť.

V Battlefield 4 Commander je zajištěna i podpora VoIP, aby uživatelé mohli snadno komunikovat s ostatními veliteli mužstev. Nechybí ani zvukové efekty pro dodání potřebné atmosféry. Podmínkou užívání aplikace je vlastnění hry Battlefield 4. Přihlášení je pak zprostředkováno přes Battlelog. Pozitivním faktem zůstává, že si aplikaci stáhnete zcela zdarma.

Battlefield 4 Command

Podporovány jsou však displeje s minimálně 7palcovou obrazovkou, proto je určená pouze pro tablety. Dále je minimálně třeba dvoujádrového procesoru s frekvencí 1 GHz, operační paměť 1 GB, rozlišení 1 024 x 600 pixelů a operační systém Android ve verzi 4.0.3.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: PhAndroid

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here