AppSurfer – vyzkoušejte si aplikace před stažením

0

AppSurfer

Napadla vás někdy myšlenka vyzkoušet si aplikace před stažením a nainstalováním? Musím se přiznat, že jsem o tom nikdy nepřemýšlel. V dnešní době je mnoho aplikací a naše náročnost se zvyšuje. Už nevybíráme aplikace jen dle funkčnosti, ale taktéž dle vizuálního stylu.

Pokud narazíte na nějakou novou aplikaci, tak je možné vidět její prostředí na obrázcích, ale co když toužíte po něčem víc? Například po tom, si aplikaci vyzkoušet bez nutnosti instalace? K tomu slouží nástroj AppSurfer. Není nutné instalovat desítky aplikací a stále odinstalovávat. Je možné si otevřít AppSurfer a vybrat ze seznamu aplikací. Poté si můžete vyzkoušet uživatelské prostředí na vlastní kůži.

Koncept této aplikace je velmi zajímavý a praktický. AppSurfer je nyní v počátcích a výběr aplikací je proto dost malý. Nutno podotknout, že vývojáři pravidelně přidávají nové aplikace, pravděpodobně se tedy blýská na lepší časy. Další zápornou stránkou je plynulost aplikací. Vysvětlení je jednoduché, samotné výpočty totiž probíhají na serverech autorů a jedná se pouze o virtuální prohlídky. To však nemění nic na tom, že pro cíle této aplikace je vše dostačující a uživatel si udělá názornou představu o uživatelském rozhraní požadované aplikace.

 AppSurfer 3 AppSurfer 1 AppSurfer 2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: androidhryaplikacie.sk

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here