Aporkalypse – prasata zachraňují svět

0

Prasečí svět je v nebezpečí! Pomozte ho zachránit čtyřem pašíkům ve hře Aporkalypse – Pigs of Doom.

Podle starého proroctví by měli v daleké budoucnosti vyhlásit čtyři Prasata zkázy konec světa. Ale co se to stalo? Zkáza světa začíná i bez jejich přičinění. Nyní se tato čtveřice dostává do opačné situace – musí vepřovou apokalypsu zastavit! Klíčem k úspěchu je správná kombinace schopností jednotlivých prasat. Hlad, tlustý růžovoučký vepř, dokáže spolknout a následně vyvrhnout téměř vše a hodí se tak pro přesouvání předmětů. Opancéřovaný vepř Válka s pásy místo nožiček a dělem místo rypáčku zase dokáže zneškodnit každého, kdo bude stát záchraně světa v cestě. Nezdravě vypadající Mor umí s pomocí plynů, které vylučuje, na svou stranu dostat i prasečí démony a anděly. A posledním, avšak neméně důležitým prasátkem, je Smrt. Tento čuník se mění v ducha a dokáže se dostat i přes místa, která by se pod jinými tlustými vepři propadla.

Mezi čuníky si můžete libovolně přepínat a jak už bylo řečeno, co nejlépe zužitkovat jejich nadpřirozené schopnosti. Na počátku máte k dispozici jen Hlad, se kterým musíte osvobodit další prasečí kamarády. A hlavně, v každém levelu se dostat k východu. Vypadá to jednoduše? No, možná vám Aporkalypse dokáže v některých úrovních zahřát vaše mozkové buňky.

Aporkalypse – Pigs of Doom

Zajímavý námět, pěkná grafika a humorné pojetí dělají z Aporkalypse jednu z nejlepších logických her. Potěší také příjemná hudba, prasečí zvuky a vtipné hlášky prasečího anděla a ďábla , které vás celou hrou provázejí. K dispozici jsou dvě verze hry – zdarma a placená. Naštěstí není bezplatná verze o nic ochuzená, jen se budete smířit s docela nepříjemnou reklamou. Na druhou stranu je ale cena placené verze bez reklamy velmi nízká, takže pokud se vám bude Aporkalypse líbit a chtěli byste podpořit vývojáře z Handy Games, neváhejte s nákupem.

Aporkalypse – Pigs of Doom Aporkalypse – Pigs of Doom

Aporkalypse – Pigs of Doom Aporkalypse – Pigs of Doom

Aporkalypse – Pigs of Doom (zdarma)
Aporkalypse – Pigs of Doom (0,99 €)

Android verze: 1.6 a vyšší

Velikost: 15 MB

Přesunutí na SD kartu (App2SD): ano

Cena: zdarma / 0,99 €

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here