Aplikace|No Crop – nahrávejte fotky na Instagram bez ořezu

2

Sociální síť Instagram se těší stále většímu zájmu, jak ve světě tak i u nás. Většina uživatelů na svůj profil nahrává fotografie přímo přes oficiální aplikaci od Instagramu, která obsahuje vše potřebné pro práci s fotografií od základních nástrojů až po oblíbené filtry. Hlavní nevýhodou této aplikace je ořez původní fotografie do čtvercového tvaru, mnohdy tak příjdete o značnou část focené scény či objektu.

 No Crop No Crop1 No Crop2

Právě tento neduh se dá vyřešit poměrně jednoduše pomocí aplikace No Crop, která Vám umožní nahrát na Instagram a další sociální sítě fotografii v původních rozměrech bez jakéhokoliv oříznutí. V rámci aplikace můžete provádět základní úpravy, používat rámečky, měnit pozadí či aplikovat nejrůznější filtry a efekty.

Vyzkoušejte tuto alternativní aplikaci a dejte nám vědět, jak Vám vyhovuje.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: androidportal.sk

2 KOMENTÁŘE

  1. Kouzlo a princip Instagramu jsou ve čtvercovém ořezu. Postovat tam v jiném formátu je stejné, jako pořídit si do Člověče, nezlob se kostku se sedmičkou místo šestky a ptát se, jak to ostatním vyhovuje. Je spousta možností, jak sdílet své fotky v libovolném formátu, aniž bych narušoval princip služby.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here