Zpravodajství od Českého rozhlasu pro Android

1

Zpravodajský portál Českého rozhlasu, od října nabízí možnost stahnout si zdarma zpravodajskou aplikaci pro Androidí zařízení. Aplikace přináší přehledné seriózní zpravodajství, stejně jako na webu, nabízí možnost personalizovaného výběru informací. Volit je možné ze zpráv z domova, ze světa, z ekonomiky, sportu, kultury či vědy. Prostřednictvím aplikace jsou přístupné také komentáře a analýzy.

„Funkcí, která zatím v androidích aplikacích není úplně běžná, je například možnost nastavit si upozornění na důležité zprávy, tzv. push notitfikaci, nebo využívat widget, který ukazuje několik titulků zpráv bez nutnosti spustit aplikaci,“ vyjmenovává lákadla nové aplikace vedoucí redakce internetového zpravodajství Českého rozhlasu Kateřina Křenová.

Verze pro Android umožňuje přehrát doprovodný audio příspěvek přímo v aplikaci nebo uložení média do paměti (karty) pro následné přečtení či přehrání – pro případ, kdy nejsou uživatelé online.

zpravy cesky rozhlas1 zpravy cesky rozhlas zpravy cesky rozhlas2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

  1. tyto aplikace jsou mi k ničemu, mám neomezeny net a bohatě mi stačí prohlížeč opera a přes něj si čtu zprávy přes reader.google.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here