Aplikace videoarchivu Nova Voyo nově na Google Play

1

voyo

Televize Nova dnes na Google Play vydala oficiální klientskou aplikaci vlastního videoarchivu Nova Voyo pro chytré telefony a tablety s Androidem.

Stejně jako webový portál, i nová mobilní aplikace nabízí jak přístup do rozsáhlého archivu pořadů, filmů a seriálů, který čítá okolo 1800 titulů, tak i živé vysílání televizních stanic Nova, Nova Sport, Nova News, Nova Cinema, Voyo Cinema, Fanda a Telka. Mimo Novy Sport a Voyo Cinema se bohužel údajně často stává, že je živé vysílání vypnuté kvůli tomu, že Nova nemá k aktuálně běžícímu titulu práva na online vysílání.

Co se týče aplikace jako takové, tak poměrně překvapivě nejde o port iOS verze, ba právě naopak ctí designové zásady moderních HOLO aplikací. Jak ale naznačují recenze na Google Play, tak se jí bohužel nevyhnuly problémy s přehráváním chráněných videí. Někteří uživatelé tak hlásí nekonečné nahrávání živého vysílání nebo nemožnost si přehrát film či seriál. V souvislosti s tím je nutné vyzdvihnout práci vývojářů, kteří důsledně odpovídají na negativní komentáře na Google Play a slibují brzké napravení chyb.

Nakonec snad jen připomenu, že videotéka Voyo nabízí veškerý svůj obsah včetně živého vysílání všech stanic za měsíční poplatek pohybující se okolo 170 korun českých.

Aplikace je určená pro všechna zařízení s Androidem verze alespoň 4.0 Ice Cream Sandwich a podporou přehrávání obsahu s DRM ochranou od Googlem vlastněné společnosti Widevine.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

voyo_3 voyo_2 voyo_1

Via: cnews.cz

1 komentář

  1. Na konkurenčním serveru si aspoň dali tu práci a otestovali aplikaci na několika zařízeních. Díky tomu jejich čtenáři vědí, že je to jen nefunkční paskvil a past na peníze. Tady se vydojil článek z povrchního pohledu na pár ohlasů z Google Play. Trapné.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here