Aplikace pro holky – We Heart It [Recenze]

6

Použitelných aplikací pro něžnější část uživatelů platformy Android je na Play store jako šafránu. Většina z nás si v podstatě vystačí s Facebookem, mimo jiné jako zdrojem leckdy působivých obrázků od skupin, které se vám líbí. A právě pro tuto činnost vám přináším zajímavě koncipovanou sociální síť, která potěší nejedno dívčí očko.

Co je We Heart It?

We Heart It je v podstatě skladiště skvělých obrázků, fotografií a v neposlední řadě gifů. Nutná je registrace, která je možná i přes Facebook, takže se nemusíte děsit žádného složitého vyplňování. Po přihlášení můžete začít. Pomocí klíčových slov, jako například vaše aktuální nálada, oblíbená barva nebo vysněná ložnice, procházíte spousty fotografií a ostatních materiálů. Aplikace stejně jako samotný web slouží především k prohlížení, nahrávání a stahování obrázků.

Screenshot_2013-10-08-16-41-04 Screenshot_2013-10-08-16-41-27 Screenshot_2013-10-08-16-39-13

Pokud jste se na internetu doposud s We Heart It nesetkali, doporučuji navštívit jejich webové stránky weheartit.com. Stažení bezplatné aplikace, která vyšla na Android teprve před pár měsíci, vás bude lákat o to více.

Vlastnosti

Vyhledávání obrázků je základní věc, na které We Heart It stojí. Ať už je to, co hledáte například citát o lásce, módní tipy nebo kočička s ray bany, vždy naleznete opravdu hezké originální obrázky. Vyhledané materiály můžete okamžitě seřadit podle největší shody, nejvíce populárních nebo podle nejnovějších obrázků, pokud jedno téma vyhledáváte často.

Pokud se vám fotka zalíbí, jednoduše ji „osrdíčkujete“ – odtud název We Heart It – a přidáte si ji do tématických sad, které si můžete vytvořit. Zde vám budou obrázky kdykoli k dispozici.

Screenshot_2013-10-08-16-49-30 Screenshot_2013-10-08-16-40-29 Screenshot_2013-10-08-16-39-45

Fotografie či gify je samozřejmě možné ukázat přátelům na Facebooku či jiných sociálních sítích nebo si obrázek přímo stáhnout do smartphonu a použít ho jako nevšední tapetu. Nahrávání zajímavých obrázků je další z několika málo možností We Heart It. Nahrané soubory se zobrazují na vašem profilu. Po udělení příslušných tagů uvidíte, kolika lidem vyhledávajícím tato klíčová slova, se vámi nahraný obrázek líbil natolik, že dostal růžové srdíčko.

Ve chvíli, kdy začnete určité uživatele sledovat, máte možnost pozorovat jeho aktivitu, která se v aplikaci zobrazuje a vidět tak, co si do které sekce přidal, jakému obrázku udělil srdíčko nebo jakou fotografii uživatel sám nahrál.

Shrnutí

Ačkoli může aplikace We Heart It na první pohled vypadat nudně, není tomu tak. Procházení obrázků a hledání tapet mě dokáže zabavit na dlouhou dobu. Pokaždé zde naleznu spoustu inspirací týkajících se oblečení, nehtů či výzdoby pokoje. Také se ráda probírám různými příjemně graficky zpracovanými citáty, kterých je na We Heart It mnoho.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

6 KOMENTÁŘE

  1. Hmm, takže něco na způsob Tumbleru a Pinterestu a trochu lízlé Facebookem? Nemyslím zle, jen se ptám, bo nějak tu využitelnost v tom nevidím, pokud má dotyčný tyhle aplikace… proto mě to zajímá :).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here