Aplikace pro děti – 2. Díl

0

Dneska si představíme další čtveřici aplikací pro ty nejmenší, jež nás dennodenně obklopují. Tato čtveřice aplikací je vhodná pro děti od 3-6 let.

Hry pro děti HD Free

Tato aplikace je určená pro děti od 3 do 8 let, nabízí soubor 5 samostatných her, které rozvíjí postřeh, paměť a jiné dovednosti Vašich dětí zábavnou formou. Jednotlivé hry jsou vyvedené do líbivé grafické podoby a nabízí několik obtížností, tak že jen tak neomrzí.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Abeceda pro děti- výukové hry

Aplikace je určená pro děti od 3 do 7 let. V cyklu devíti her se dětí hrou učí písmenka z Abecedy. Freewarová verze obsahuje pouze písmena A-H ( obsahuje 35 obrázků/slov). V plné verzi za 89 Kč pak naleznete písmena A-Ž doprovozené o 330 pěkných ilustrací / slov vhodných pro výuku abecedy.

http://www.youtube.com/watch?v=rIfdtHZU-WI


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Jdu do školy!

Unikátní vzdělávací aplikace určená pro děti od 5 do 7 let, která pomáhá odpovědět na otázku: „Je dítě připraveno na školu?“ Rodič se dozví, jak dítě plní úkoly v oblastech, které jsou klíčové pro úspěšné zahájení školní docházky. Cílem aplikace je zábavnou formou podpořit rozvoj kognitivních funkcí dětí. Spolu s aplikací byl rovněž spuštěn portál o vzdělávání a výchově www.uceni-v-pohode.cz. Na něm mimo jiné naleznete více informací k této aplikaci, odborné články, videa nebo pracovní listy.

http://www.youtube.com/watch?v=hwXuhkXdYj8


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Výukové kartičky

Tato aplikace je určena nejmenším uživatelům od 3 do 7 let. Jedná se o aplikaci s výukovými kartičkami k procvičení zvířat, ovoce, čísel, barev a dalších předmětů i činností. Podle vývojářů byla hra vytvořena ve spolupráci s učiteli ze základních škol. Aplikace obsahuje téměř třicet tematických lekcí. Prvních šest lekcí získáte zdarma, zbylé je možné zakoupit pomocí mikrotransakce za 89 Kč. V každé lekci jsou dostupné tři typy úkolů:

  • Poznej – díte má za úkol vybrat správnou kartičku z nabídky, na konci jsou jeho vědomosti ohodnoceny počtem sluníček.
  • Pexeso – známá hra s hledáním dvojic kartiček doplněná o hlasové pokyny.
  • Prohlížej – audiovizuální prohlížení jednotlivých kartiček z lekce.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here