Aplikace pro děti 2015/ 2016 – 1. díl

0

Každé dva týdny vám představíme 4 nejprospěšnější aplikace pro vaše děti. Pokud jste svému dítěti koupily na Vánoce smartphone nebo tablet, nebo jim ho půjčujete.

V našem seznamu najdete pouze prověřené hry, které vašim dětem vedle zábavy budou v mnoha případech rozvíjet také znalosti, nebo psychické či motorické dovednosti. Zkrátka a dobře, u her z našeho seznamu můžete své děti ponechat s klidným svědomím – tedy alespoň v časově omezeném rámci, který doplníte dalšími aktivitami jako je sport atd.

Většina her, které najdete na následujících řádcích, je vhodná pro menší děti. Ještě předtím, než se vrhneme do samotných her, poradíme vám malý fígl.

Kids Place- Parent Control

Na Google Play se nachází launcher Kids Place, jehož prostřednictvím proměníte tablet či telefon na místo prosté jakýchkoliv nevhodných aplikací. Kids Place launcher dětem navíc zamezí ve volání, stahování aplikací, nebo brouzdání po internetu. Každý zkušený rodič nám dá za pravdu, že je to opravdu neocenitelná pomůcka.unnamed


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Laugh & Learn Puppy’s Player

Hra/aplikace pro ty úplně nejmladší. Obsahuje spoustu zábavných a vzdělávacích videí, která jsou zacílena na učení čísel, barev, písmenek atd. To vše je doplněno příjemným uživatelským rozhraním a opravdu pěknou vizualizací.

unnamed


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

PicsArt for Kids

PicsArt for Kids je výtvarná aplikace, která vaše děti nechá kreslit a vybarvovat, ale také je naučí základům kreslení – umí totiž názorně ukázat tahy, jimiž děti mohou docílit požadovaného obrázku či efektu. Vedle této aplikace pak můžete sáhnout po klasických omalovánkách, např. po aplikaci Omalovánky II.

screen568x568
 
logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

LEGO Duplo Train

Skvělá dětská hra bez jediné reklamy, která je cílená na nejmladší publikum. Ve hře nakládáte vláčky, stavíte mosty, zastavujete na přejezdech, čerpáte benzín a děláte vše proto, aby vláček dorazil do stanice v naprostém pořádku. Odhadovaná cílová skupina hry 2 – 4 roky.

  lego duplo train lego duplo train1


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here