Aplikace, které by neměly chybět ve vašem smartphonu a tabletu s Androidem 2/2

0

Dnes přinášíme druhý díl aplikací, které by neměly chybět ve vašem smartphonu a tabletu s Androidem. Aplikace zde představené aktivně využívám a jsem s nimi maximálně spokojený. Pokud vám vyhovují nativní aplikacemi, berte tento článek jako informativní. Přesto bych vám doporučil tyto aplikace alespoň vyzkoušet.

Pokud nemáte zkušenosti s instalací aplikací, tak by bylo vhodné si přečíst článek o instalaci aplikací pro začátečníky i pokročilé. V tomto článku se dozvíte mnoho cenných rad ohledně instalace aplikací.

Flipboard

Flipboard je zajímavou RSS čtečkou zpráv s pěkným grafickým zpracováním, ve které můžete formou obrázkového magazínu sledovat vybrané webové stránky, RSS zdroje či nejnovější příspěvky na sociálních sítích, např. Facebooku, Twitteru, Google+ nebo Instagramu.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

AirDroid

AirDroid je velmi povedená aplikace, která Vám umožní ovládat Android z PC skrze bezdrátovou síť. Tuto aplikaci bych určitě doporučil vyzkoušet, jedná se o velice komfortní přístup k vašemu telefonu. Alternativou by mohla být aplikace Kies air od Samsungu.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Nova Launcher

Nova Launcher je velice povedeným Laucherem od známého vývojáře TeslaCoil Software. Tento Launcher vám dopřeje vzhled čistého Androidu 4 s velmi povedenou optimalizací. Tento launcher využívám každý den a můžu vám jeho kvalitu garantovat na 110 procent. Alternativou této aplikace by mohla být aplikace Apex Launcher, která je velice podobná této.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

c:geo

c:geo je jedna z nejpopulárnějších aplikací pro ty, kteří rádi sbírají kešky.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Beautiful Widgets

Beautiful Widgets, krásná sada widgetů, kde si budete moci vybrat z různých kombinací. Aplikace umožňuje velkou možnost personalizace. K dispozici máte desítky možných stylů hodin a mnohého dalšího. Alternativou by poté mohla být aplikace HD Widgets.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ČT 24

Název této aplikace již napovídá o co se jedná. V aplikaci si můžete přečíst zprávy ale také se podívat na online stremované video. Teď už vám neuniknou žádné novinky.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

iVysílání

Pořady České televize nyní ve vašem telefonu! Archiv odvysílaných pořadů ČT1, ČT2, ČT24 a ČT4, který obsahuje více než 4 roky videoobsahu si můžete užít přímo ve svém telefonu. Pokud hledáte televizní pořady stanice TV Prima, tak je možné najít stejnojmennou aplikaci „Prima“, která však momentálně nenabízí podporu pro tablety, což hodnotíme jako obrovskou škodu.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Dropbox

Aplikaci Dropbox není třeba dlouze představovat. Jedná se o aplikaci ke stejnojmenné cloudové službě. Už nikdy nebudete muset mít strach o svá data. Jednoduše jej vložte do dropboxu, který jej bude synchronizovat se serverem, a poté máte vše dostupné všude kde potřebujete. Telefon, tablet, počítač… Všude zde máte svá data. Nutné podotknout, že je nutné datové připojení nebo WiFi. Alternativou jsou aplikace od Microsoftu – SkyDrive, dále také Box.com, Google Drive. Stačí si pouze vybrat, kam svá data uschováte.

 dropbox2 dropbox1 dropbox


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Jízdní řády

Tato aplikace je alternativou k CG transit, o které jsme vám v předchozím článku. Výhodou této aplikace je, že máte aktuální data, i se zpožděním vlaků. Další výhoda je, že aplikace je přímo od zdroje, tedy jizdnirady.idnes.cz. Nevýhodou této aplikace je to, že je nutné datové připojení, což může být pro některé uživatele problém.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Solid Explorer

K android zařízení neodmyslitelně také patří některý správce souborů. Jeden takový velice povedený souborový správce je Solid Explorer. Tato aplikace vám nabízí přehledné a velice vkusně provedené prostředí. Mezi přednosti aplikace také patří kopírování/přesun jednoduchým tažením prstu.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Whatsapp

Již vás nebaví platit za SMS? Pokud máte chytrý telefon (tablety zatím nejsou podporovány) s datovým tarifem nebo stabilním WiFi připojením, tak bych vám tuto aplikaci doporučil. Jedná se o aplikaci, která umožňuje odesílat/přijímat zprávy v reálném čase. Posílat si taktéž můžete i obrázky, zvuky, nebo videa.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here