Aplikace, které by neměly chybět ve vašem smartphonu a tabletu s Androidem 1/2

4

Dostali jste pod stromeček nový smartphone nebo tablet s Androidem? Hledáte tip na zajímavou aplikaci do svého miláčka? Pokud ano, jste tu správně. Dnes vám doporučím několik aplikací, které by vám rozhodně neměli chybět ve vašem smartphonu či tabletu. Tak směle čtěte dále. Aplikace zde představené aktivně využívám a jsem s nimi maximálně spokojený. Proto bych byl rád, kdybyste s nimi byli spokojeni také vy. Pokud vám vyhovují nativní aplikacemi, berte tento článek jako informativní. Přesto bych vám doporučil tyto aplikace alespoň vyzkoušet. Pokud nemáte zkušenosti s instalací aplikací, tak by bylo vhodné si přečíst článek o instalaci aplikací pro začátečníky i pokročilé. V tomto článku se dozvíte mnoho cenných rad ohledně instalace aplikací.

Swiftkey

SwiftKey je výborná alternativní klávesnice, která vám díky nejrůznějším inteligentním funkcím výrazně usnadní psaní na dotykovém displeji. SwiftKey predikuje slova a dokonce i celé věty. Rychle se od vás učí a poté nabízí to, co obvykle píšete. Na výběr máte z několika stylů kláves, ze kterých si určitě každý vybere. U této aplikace se v těchto dnech očekává update v podání implementace swipování. Ještě bych podotkl, že se aplikace nachází ve slevě, takže ji můžete pořídit s Vánoční slevou.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Meteor

Aplikace zobrazuje aktuální srážky zaznamenané meteorologickým radarem na území České republiky. Podívejte se, kde prší, ať vás počasí nepřekvapí. Aplikace zobrazuje srážky zaznamenané meteorologickým radarem na mapovém podkladě. Aplikaci vám přináší Český Hydrometeorologický Ústav (ČHMÚ). Meteor nabízí dále aplikace Aladin a Sněhové zpravodajství. Aladina bych vám určitě doporučil.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 Evernote

Pokud sháníte nějakou aplikaci pro své poznámky, tak Evernote je tou pravou. Nabízí příjemné prostředí. Při první instalaci si vytvoříte účet, který se poté synchronizuje mezi vašimi zařízeními. Teď již nikdy neztratíte myšlenku.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Free SMS Sender

Jelikož nemáme zrovna přívětivé ceny od operátorů, určitě se vyplatí nějakou korunu ušetřit. K tomuto vám dopomůže skvělá aplikace od českého vývojáře Michala Vojtíška. Aplikace umožňuje odesílat sms skrz internetové brány. A pokud byste tuto možnost nevyužili, tak bych tuto aplikaci doporučil využívat jako aplikaci pro SMS, na Androidu 4 je aplikace vizuálně skvělá. O této aplikaci jsme vám již psali, pokud máte zájem o kompletní článek, čtěte zde.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Droid stats

Máte omezený FUP, či počet volných minut? Nebaví vás si pořád počítat kolik Vám jich zbývá, nebo Vás jen zajímá, kolik přesně provoláte? Pokud ano, aplikace DroidStats Vám velmi usnadní život. Jedná se o poměrně jednoduchou aplikaci, schopnou zobrazit statistiku hovorů, SMS a dat. Více si můžete přečíst v našem článku.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

gReader

Pokud využíváte k organizaci zpráv rss, tak gReader bude tou pravou aplikaci pro zprávu těchto zdrojů.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 iDNES.cz

Jestliže nevyužíváte rss a rádi čtete iDnes, tak bych vám doporučil velice povedenou aplikaci, která je přímo od tvůrců obsahu Mladé fronty.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Instagram

Instagram je jedno z nejznámějších fotomrvítek v obchodě. Tato aplikace byla zpočátku pouze pro iOS, ale nyní si ji můžete plně užít i na svém Android zařízení. Aplikace funguje také jako sociální síť pro sdílení svých fotografií s přáteli.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Adobe Reader

Pokud potřebujete otevřít .pdf soubor na svém zařízení, tak bych doporučil Adobe Reader, který je přímo od společnosti Adobe.

  


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Battery indicator

Pokud patříte mezi ty, kteří mají rádi spotřebu svého miláčku pod kontrolou, nebo pokud pouze chcete vědět přesný stav baterie tak pro vás bude Battery indicator ten nejvhodnější. Minimalistický styl zapadne do každé lišty vašeho zařízení. Od teď už budete přesně vědět, kolik procent vám zbývá.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

CG transit

Tato aplikace slouží k hledání spojení vlaků, autobusů nebo veřejné dopravy ve vašem městě. Jednoduše si stáhnete jízdní řády, o které máte zájem a poté vyhledáváte spoje. Výhodou této aplikace je to, že není nutný datový tarif při vyhledávání spojů (pouze při stažení aplikace a jízdních řádů nebo jejich aktualizaci).

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

CamScanner

Potřebujete něco oskenovat a rychle odeslat nebo jej chcete pro vlastní potřebu? CamScanner je výborný program, který pomocí fotoaparátu vyfotí požadovaný dokument, a posléze upraví tak, že dokument vypadá jako kdyby jste jej skenovali. Výborný program.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Quickpic

Nelíbí se vám nativní aplikace pro správu vašich obrázků a fotografií? Vyzkoušejte Quickpic, jednoduše není co vytknout.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

TV program

Dost papírovým TV programům. Nyní si můžete stáhnout televizní program do svého Androidu na týden dopředu. Už není nutné se starat o koupi nového televizního programu, jednoduše se podíváte, co zrovna vysílají ve svém telefonu.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

RealCalc

Kalkulačky jsou v Android zařízeních všelijaké a ne každému může sedět ta, co zrovna vlastní. RealCalc je kalkulačka, která má lehce retro desing. Pokud byste toužili po výpočtů vzorců a konstrukci grafů tak vyzkoušejte HandyCalc Caltulator.

  


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

4 KOMENTÁŘE

  1. Chybí nějaký správce souborů, a místo battery indicator bych tam hodil Bettery widget? Reborn! od českého vývojáře..:)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here