Aplikace, která se Vám bude hodit v Disney Worldu

0

Walt Disney World má právě vše na jedné přehledné aplikaci: vstupenky do různých parků, rezervace večeří, Photopass, hotelové rezervace a mnoho map a informací o resortu. Pokud přicházíte na nejkouzelnější místo na Zemi, tak “My Disney Experience app“ bude Vaše záchrana.
Je to úplně nová aplikace se svou nejnovější aktualizací.

my-disney-experience-new-menumy-disney-experience-epcot-map

 

My Disney Experience app využili své rozložení a mnoho nabídek, které dali do jedné mapy a jednotného menu, které si můžete přetáhnout z vašeho charakteru pro zobrazení. Odstranili nabídku “hamburger menu“, kterou nahradili. Z tohoto menu si můžete něco koupit, zarezervovat parkoviště nebo vstupenky na akce. Můžete mít také nějaké výhody ve stravování, a dokonce si můžete rezervovat hotel, pokud jste nějakým způsobem na cestě do Disney Worldu a nemáte rezervaci.

Mapa nyní pokrývá téměř celou obrazovku, jako ovládací prvek je bílý pruh v horní části obrazovky. Přejížděním vlevo nebo vpravo na tomto pruhu přepínáte mezi atrakcemi, stravováním a dalších kategorií na mapě. Mapa má stále problémy s rozlišením a překrývajícími se kolíky, obzvláště kolem hradu Popelka, ale aspoň je mapa rychlejší k použití, a to zejména pro navigaci v okolí parku.

new

Jestli potřebujete vědět, jak dlouho budete čekat u atrakce nebo například u záchodů, My Disney Experience app je Váš průvodce pro Walt Disney World a pokud ho plánujete navštívit, určitě byste si měli aplikaci stáhnout.

my-disney-experience-castle-overlapmy-disney-experience-fireworks

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here