Aplikace Hydro Coach se stará o správný příjem vody

0

Stále více z nás se věnuje zdravému (nebo méně nezdravému 🙂 ) životnímu stylu. Aplikace a funkce chytrých telefonů nám v mnohém vypomáhají. Ať jsou to měřiče tepu při sportování, jídelníčky vytvořené přímo na míru nebo přímo sportovní aplikace, diktující nám, jak dlouho a co máme cvičit. Vývojáři z Codium App Ideas nyní přišli s novinkou pro vyznavače fitness a zdravého životního stylu. Ta umožňuje kontrolovat potřebnou denní bilanci vody.

1

Hydratování těla není na místě podceňovat. Mnozí z nás skutečně nepijí tolik tekutin, kolik by tělo potřebovalo a když už ano, zastoupení čisté vody je velice mizerné. Hydro Coach je speciálně navržen, aby vám s tímto problémem pomohl. Jednoduše udržuje přehled o vašem denním přimu vody. Z osobních faktorů jako věk, váha a pohlaví vypočítá pomocí algoritmu doporučený denní příjem vody. Povíte aplikaci, jaký objem má vaše oblíbená sklenice, hrnek nebo krígl a Hydro Coach už vám bude sám připomínat, kdy pít a kdy doplňovat. Usrkávání vody dle budíku asi není úplně nejvzrušující aplikací na trhu, nicméně svůj efekt to mít může.

2 4 3

Doplňky monitoringu poté pracují s grafickými daty, týdenními a měsíčními statistikami. Samostatný widget na hlavní obrazovce telefonu může diktovat spotřebu, aniž by se sama aplikace vůbec otvírala. Je také možné vaše statistiky sdílet, každopádně si nejsme jisti, zda to vaše přátele bude zajímat. 🙂

5


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

zdroj: http://www.phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here