Aplikace Google Hangouts je už k dispozici na Androidu

7

unnamed (2)

Před pár desítkami minut oznámená komunikační služba Google Hangouts je už dostupná v podobě Android aplikace v obchodě Google Play.

Aplikace spojuje dohromady Pokec a Hangouty z Google+ a je novou vlajkovou lodí Googlu v boji s konkurenčními platformami. Google Hangouts nabízí jak textové zprávy, tak pohodlné videohovory a ukládání historie. Její uvedení ale neznamená, že by přestal fungovat běžný GTalk, prozatím jde o nástroj, který vedle něj bude fungovat paralelně.

Google Hangouts nahradí aplikaci služby GTalk, takže pokud ji chcete ještě nějakou dobu používat (třeba proto, že spolupráce Hangouts s Jabberem nemusí být tak bezproblémová), Google Hangouts raději neinstalujte.

Pokud vás novinka Googlu zaujala, můžete její první verzi stahovat z Google Play. Podrobnější pohled pro vás připravujeme.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

7 KOMENTÁŘE

  1. Neni kompatibilni se Samsung Note 10.1? To nechapu, protoze GTalk na nem je predinstalovany :- Takze v PC mam v mobilu mam, ale v tabletu ne…

  2. Hmmm
    tak mě Play Store píše, že mám již nainstalováno a update mi to nenabízí. Přitom s systému mám stále GTalk. Telefon Galaxy Note II:

  3. Taky mi to nejde, přitom prý nainstalováno SGS2… Spíš si myslím, že je to tím, že mám v Titaniu Zmražený Google+ a Pokec… 🙂

  4. Tak dnes uz to nepise, ze je nekompatibilni, ale ze uz ho mam nainstalovany. Kdyz dam otevrit otevre se ale Talk…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here