Aplikace Geek – Chytřejší nakupování

6

Téměř všechny ženy, které znám, milují nakupování. Je jim to přirozené. Já jsem až donedávna nakupování nesnášel, na tož jen prohlížení zboží, když víte, že si stejně nic nekoupíte. To se však změnilo po té, co jsem objevil mobilní aplikaci Geek – Chytřejší nakupování.

Všechny vystavované produkty zde jsou řazeny do kategorií podle zájmů, kterých se týkají. Rybáři zde najdou spoustu rybářský pomůcek, milovníci hudby nekonečné množství sluchátek a takoví blázni do technologií zase smartphony, chytré hodinky či třeba drony. Základem celé aplikace však je, že všechny vystavované produkty jsou ve slevě.

unnamedp   unnamed

Musím se ale přiznat, že i když jsou zde ceny poměrně příznivé, nic jsem si z aplikace zatím nekoupil. Většinu času zde trávím pouze prohlížením zajímavých produktů, které v českých kamenných obchodech jen tak neseženete. Třeba tu někdy objevím něco, co mě nadchne na tolik, že si to dokonce i koupím.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

6 KOMENTÁŘE

  1. Soudě podle reklamy, kterou jsem někde zahlédl, jsou to všechno především šmejdy.

    Autorovi bych místo instalace aplikace Geek doporučil nějaký nástroj na kontrolu pravopisu. Sám je v něm žalostně nedostatečný.

  2. Tuto aplikaci silně nedoporučuji. Nainstaloval jsem si ji z toho samého důvodu, abych byl tak nějak „v obraze“, co za zajímavé kravinky se objevuje a třeba bych něco koupil. Ceny jsou spíše dražší, MEGAAKCE odpovídají běžným cenám na aliexpressu. Ta appka nevypadá, že by byla nějak regulovaná, takže popisky jsou takové… no dost zavádějící a ne zrovna důvěryhodné. Nicméně. Kamaráda jsem zlanařil, že si přes tuto aplikaci koupil čínskou noname (a tedy levnou) 128GB microsd kartu „v akci“ za cca 400,- Dopadlo to tak, že mu přišla 8GB kartička a prodejce nekomunikoval. A to nebyl jediný prodejce – obdobu za podobnou cenu nabízelo těch prodejců mnohem více… Takže na nějaké obhlížení věcí ano, ale kupovat jedině přes regulované služby ala aliexpress či ebay, kde nepřijdete o peníze.

    • Dobrý den, děkuji za vaši zkušenost. Osobně jsem přes ni zatím nic nekupoval, ale na procházení zajímavých geekovin se mi zdála dobrá.

  3. Zdravim.Ja uz som stejto stranky objednal vela veci.Skor neake blutheot repro,sluchadla.Doplnky do auta a vsetko prisko v pohode a funguje perfektne.Nie je vsetko s ciny.Niektore veci mi prisli aj z eu.Zatial spokojnost

  4. Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli by šlo zaplatit bankovním převodem, jedině tak já nakupuji děkuji Marta Jasanská

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here