Angry Birds Rio: novinky a screenshoty

6

Hra Angry Birds Rio bude vydána 22.března a my už víme, že půjde o novou samostatnou hru. Některé herní prvky se budou lišit od běžných Angry Birds. Prasata v této verzi hry vůbec nenajdeme – nahradily je opice! Byla upravena fyzika hry a také přibyly některé zajímavé objekty, jako například pružné palmy, od kterých se může pták odrazit. Hlavním úkolem nebude zneškodňování nepřátel, ale osvobozování vzácných ptáků z klecí. Hra bude mít 60 úrovní a bude dostupná ve dvou verzích: placené bez reklam za 0,99 dolarů nebo zdarma, avšak s reklamou. Jde o nový obchodní model, který Rovio před nedávnem oznámilo.

Na svět se také dostali dva screenshoty z Angry Birds Rio:

Rio je americký animovaný film od tvůrců Doby ledové o zdomácnělém papouškovi Blu z americké Minnesoty. Blu jednoho dne potká volnomyšlenkářskou Jewel a rozhodne se udělat si ‚výlet‘ až do exotického Ria de Janeira. Ale už od samotného začátku cesty se nic nevyvíjí podle jeho představ a v cíli to nebude o nic lepší. Splní si tedy Blu svůj sen, nebo najde úplně něco jiného?

V českých kinech se film objeví 14.dubna.

Aktualizace: Jen několik hodin po uveřejnění tohoto článku se na internet dostal nový trailer k této hře. Podívejte se na něj zde.

Byla také zveřejněna informace, že hru bude možné zpočátku stáhnout jen na Amazon Appstore. Více info zde.

zdroj: angrybirdsnest.com, csfd.cz

6 KOMENTÁŘE

  1. Prasata už nebudou? To je velká škoda. Vždyť ty byli na celé hře nejvtipnější – jejih gesta, zvuky, převleky. Z 50% jsem to hrál právě kvůli nim – jsou supervtipný. Škoda.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here