aMetro – mapy linek metra z celého světa

0

aMetro – World Subway Maps je jednoduchá aplikace, která obsahuje mapy snad všech podzemních drah světa. Nechybí samozřejmě ani Praha. aMetro poslouží jako užitečný pomocník turistům i jako zajímavost na zkrácení dlouhé chvíle.

Mapy si můžete stahovat jednotlivě podle měst, paměť telefonu tak nezabírají zbytečné soubory. Mapy ke stažení najdete přehledně uspořádané podle států ve složce Maps, záložce Catalog. U některých měst nenajdete jen mapy linek metra, ale také mapy sítě tramvají, trolejbusů, příměstských vlaků a lanovek.¨

Mapu si můžete jednoduše prohlížet, nechybí totiž podpora multitouch. Pokud potřebujete najít nějakou stanici, použijte volbu Search. Ještě zajímavější funkcí je vyhledávání tras (Routes). Stačí zadat či vybrat ze seznamu výchozí a cílovou stanici – aplikace vám trasu zvýrazní na mapě a vypočítá orientační dobu jízdy.

Podobných „vychytávek“ má aMetro mnohem více. Aplikace i mapy jsou zdarma. Velikost jedné mapy je v řádech několika kilobytů, není tedy problém ji stáhnout například přes 3G, pokud máte aktivní datový tarif.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here