Aktualizovaný RealPlayer Beta pro Android přináší mnoho nových funkcí

0

Oblíbený multimediální přehrávač RealPlayer se ve své beta verzi pro Android dočkal poměrně významné aktualizace na 0.0.0.60. I přes své číselné označení přináší tato verze velké množství nových funkcí, většinou ale jde jen o „dohánění konkurence“. Například vytváření a úpravu seznamů skladeb (playlistů) v telefonu, hlasové vyhledávání a widget umožňující ovládání přehrávače i při zamknutém displeji. Hudební soubor můžete jednoduše nastavit jako vyzvánění a své mediální soubory sdílet na YouTube, Facebooku, Flickru apod. Poslední významnější novinkou je možnost přesunutí aplikace na paměťovou kartu (App2SD).

Další přidané funkce RealPlayeru jsou spíše drobnosti i ty ale dokážou zpříjemnit používání aplikace. Byl vylepšen widget s obrázkem alba, přidáno rychlé posouvání (skrolování), automatické vytváření záložek pro video a vylepšená podpora sluchátek (kompatibilita s ovládacími tlačítky na sluchátkách a automatické vypnutí hudby/videa při jejich odpojení).

Nechybí vylepšená kompatibilita s novějšími verzemi Androidu (včetně Honeycombu), grafické vylepšení pro tablety s vysokým rozlišením, oprava různých chyb a jiná drobná vylepšení.

Výhodou zůstává možnost stažení zdarma z Android Marketu. RealPlayer je ideální přehrávač pro všechny, kteří chtějí mít veškeré své multimediální soubory z telefonu (obrázky, video, hudbu) v jedné aplikaci.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Android verze: 1.6 a vyšší

Velikost: 2,6 MB

Přesunutí na SD kartu (App2SD): ano

Cena: zdarma

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here