Aktualizovaný Messenger od Googlu podporuje GIFy

1

Minulý podzim Google představil svou novou aplikaci pro posílání SMS zpráv. Po původní idee spojení standardních SMS zpráv s IM komunikátorem se vrátil zpět ke standardní aplikaci pro zasílání zpráv. Nesla název Messenger a nainstalovat si ji mohou všichni majitelé poslední Androidů z Obchodu Play.

google-messenger-2

Google nyní svůj Messenger aktualizoval o jednu zajímavou funkci. Je jí podpora GIFů při posílání MMS zpráv, při pohledu na současnou mobilní komunikaci je ale otázkou, kdo by něco takového používal. Většina uživatelů již totiž má internet v mobilu a nebo si vystačí s klasickými a levnějšími SMS zprávami. Každopádně jde o zajímavou novinku a určitě nikomu vadit nebude. Krom toho přišel update s klasickou opravou chyb a bugů, jak už tomu běžně bývá.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: pocketnow

1 komentář

  1. downloaded this app from apkmonk.com..The app is really good. i love the automatic change of colours for each person. Very responsive it syncs with my other apps that I use such as push bullet and MYSMS quite well however the only problem is you cannot increase the size limit on MMS

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here