Aktualizace Google+ přináší nové funkce pro vaše fotografie

0

Google+

Google+ jistě není třeba představovat. Nyní na tuto sociální síť přichází nová aktualizace, která posouvá možnosti a funkce u fotografií zase o kus dál. Vývojáři se totiž zaměřili na sdílení a přijímání fotografií, proto po novém updatu využijete několik nových funkcí.

  • Úpravy fotografií na různých zařízení – Tato funkce zcela mění způsob úprav u fotografií. Úpravy například zahájíte ve svém počítači, následně si je zálohujete do svého mobilního telefonu. Tam je dále budete upravovat, ale konečnou podobu vytvoříte až na vašem tabletu. Navíc můžete kdykoliv vrátit původní vzhled fotografie, pokud se vám úpravy nebudou líbit. Vývojáři tuto funkci nazvali jako „Non-destructive photo editting across devices“, což lze volně přeložit jako „Nedestruktivní úpravy fotografií napříč zařízením“.
  • Nové filtry a kreativní nástroje – Při úpravě fotografií vám bude nově k dispozici sada nástrojů a různé filtry, abyste svou fotografii mohli ještě lépe upravit.
  • Jediný pohled na všechny vaše fotografie – Jednoduše se vám zobrazí celá vaše fotogalerie. Buď tak můžete prohlížet své fotografie na svém aktuálním zařízení nebo pomocí zálohy na cloudu. V případě, že knihovna fotografií přesáhne 10 tisíc kusů, nezobrazí se zpočátku veškeré fotografie. Nicméně vývojáři slíbili, že v dalších týdnech budou na podpoře vyššího počtu fotografií v knihovnách pracovat.
  • Prohlížejte snadno své fotografie podle data – Nyní své fotografie naleznete mnohem rychleji. Necháte si zobrazit všechny fotografie a v pravém posuvníku budete volit potřebné datum.

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: AndroidCentral

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here