Airbnb – levné ubytování kdekoliv na světě

2

Airbnb

Airbnb je komunitní internetový portál, který nabízí možnost si zařídit ubytování v soukromých bytech a domech po celém světě. Nyní máte možnost si procházet nabídky a rezervovat ubytování kdekoliv přímo ve svém Androidu. Stačí se zaregistrovat zde.

httpv://www.youtube.com/watch?v=SaOFuW011G8

Stažením aplikace se Vám otevřou dveře do více než 100 000 domovů, ze kterých si můžete vybrat ubytování pro svůj výlet či dovolenou. Aplikace je zpracovaná velmi přehledně, na titulní straně Vás čeká nabídka nejlepších ubytování v atraktivních městech po celém světě.  Jednoduchým proklikem se Vám zobrazí vždy fotka ubytování s cenou za jednu noc.

Díky prokliku přes foto se dostane na detail ubytování, zde máte možnost se dočíst informace o ubytování, provést rezervaci či se spojit přímo s majitelem. Další možností je si nechat vyhledat ubytování podle města, kdy Vám aplikace nabídne možnosti ubytování v nejbližším okolí. Tato aplikace by neměla chybět v Androidu žádného cestovatele, není problém narazit na ubytování na neobvyklých místech (kokpit letadla, loď, hrad, v korunách stromů atd…)

airbnb airbnb aibnb


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2 KOMENTÁŘE

 1. Díky za článek.

  Airbnb využíváme přes 2 roky a je to aktuálně číslo 1 v ubytování na více než 2-3dny. Pro kratší člověk může jít cestou bookingu nebo klidně hotelu.

  Co mě na tom baví je zázemí domova, vybíráme místa s kuchyní.

  Je skvělé se od hostitelů dozvědět také tipy na místa, kam byste se normálně přes průvodce nedostali nebo by to trvalo čas to zjistit. Takto se jednoduše poptáte a je 🙂

  Více o cestování, ubytování a zkušenostech s Airbnb naleznete na našem blogu:
  http://www.podnikanizplaze.cz/zkusenosti-a-ubytovani-s-airbnb/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here