Adresář českých farmářů pro Android

2

adresar farmaru 1 adresar farmaru 2

Patříte mezi milovníky čerstvého ovoce, zeleniny, masa a mléčných výrobků od českých farmářů? A věděli jste, že tyto potraviny lze získat nejen na farmářských trzích nebo ve specializovaných prodejnách, ale přímo na farmách? Vyhnete se tak zbytečné dopravě zboží do centra města a dostanete větší záruku jeho čerstvosti i původu.

Svou ekologickou farmu v okolí si navíc můžete najít pohodlně ve svém smartphonu pomocí aplikace Adresář farmářů pro Android. V databázi se podle vývojáře nachází více než 500 farmářů z celé České republiky, kteří nabízejí prodej ze dvora nebo dodávají tzv. bio bedýnky.

adresar farmaru 3 adresar farmaru 4

Aplikace nabízí zobrazení farem na mapě nebo ve formě seznamu, kde jsou jednotlivé položky řazeny podle vzdálenosti z vaší aktuální pozice. U každé farmy najdete informace o nabízeném sortimentu i dalších případných aktivitách. Nechybí samozřejmě ani kontakty, konkrétně přesná adresa, telefonní číslo, e-mail a webové stránky.

Farmy si navíc můžete ukládat do kategorie Oblíbené. Databáze funguje offline, připojení k internetu tedy budete potřebovat jen k načtení mapy. Celkově se aplikace po grafické i funkční stránce opravdu povedla a bez problémů by měla fungovat i na slabších zařízeních. Adresář farmářů si můžete bezplatně stáhnout z Google Play Store:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

2 KOMENTÁŘE

  1. Zajímavá aplikace. Váš web mám prostě rád. Sice nepřispívám, ale sleduji Vás téměř od začátku. Díky za mnohokrát odlišný a přínosný obsah.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here