Adobe Revel konečně v Google Play s tříletým zpožděním oproti iOS verzi

0

Adobe Revel

Služba Revel od vývojářské společnosti Adobe Systems je konečně k dispozici i pro Android. V roce 2011 se přitom objevila v App Store pro zařízení s iOS. Po tříletém zpoždění jsme se tedy dočkali i my, majitelé zařízení s Androidem.

Aplikace umožňuje jejím uživatelům sdílet fotografie a videa pouze daným lidem, jako například přátelům, rodině či kolegům. Třetí strany se k souborům prostě nedostanou, jelikož Adobe se službou Revel vytváří soukromé místo uživatelům pro prohlížení a sdílení fotografií a videí.

Součástí jsou i základní nástroje pro jejich úpravu a zároveň nabízí integraci aplikací PhotoShop Elements 12 a Premier Elements 12, což přináší uživatelům snadný způsob, jakým mohou nahrát videa a fotografie upravená na počítači do cloudu.

Aplikace Adobe Revel je zdarma, ale s omezením. Prvních 30 dní získávají uživatelé možnost sdílení neomezeného počtu fotografií a videí. Po uplynutí dané doby je služba limitována na 50 sdílení měsíčně. Případně lze získat opět službu neomezeně za 5,99 dolarů (120 korun) měsíčně.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: AndroidPolice a TalkAndroid

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here