Adobe Photoshop Express

2

Adobe Photoshop je pravděpodobně největší jméno v oblasti bitmapového editování grafiky a společnost Adobe se již nějaký čas snaží o prosazení na poli grafických mobilních aplikací s Adobe Photoshop Express. APE je dokonce o cca 14 000 Kč levnější než PC sourozenec, tj. zdarma : ).

Po prvním spuštění aplikace najde Photoshop všechny fotografie ve vašem telefonu a dá vám možnost je upravovat. Rozsah funkcí je o poznání chudší než v klasickém Photoshopu, ale nutnost operovat s množstvím nastavení desítek efektů by pro většinu uživatelů byla spíše na škodu. Fotografie můžete oříznout, otočit, zostřit, přidat jim rámeček, upravit saturaci barev nebo uplatnit jeden z několika klasických předdefinovaných efektů (sepiový nádech, černobílá fotografie…). Pokud nechcete víc, než vylepšit právě vyfocenou fotografii a hned se s ní pochlubit na Facebooku, v APE budete mít za minutu hotovo.

Organizér – galerie – vám také dává možnost udělat si pořádek ve vašich fotografiích. Pokud přiliš nepoužíváte soubor .nomedia a máte v galerii například grafiku k hudebním album v telefonu, tak se tato možnost hodí.

Adobe Photoshop Express Adobe Photoshop Express

V čem Photoshop Express překonává celou řadu podobných aplikací je možnost využití online uložišť. Pokud své fotografie nikde v online podobě nezálohujte, zde to jde snadno s 2GB uložištěm zdarma na Photoshop.com, do kterého můžete automaticky nahrávat fotografie ihned po vyfocení. Nahrávat také můžete přímo na Facebook nebo u nás málo používaný TwitPic. Skvělou funkcionalitou je možnost stažení fotografií z jiných uložišť, např. Google Picasa nebo Flickr a upravit je (zpátky je však už nenahrajete).

Adobe Photoshop Express

Závěrem lze říci, že pokud hledáte aplikaci na rychlou a efektivní úpravu fotografií, nenajdete mnoho lepších, než je Adobe Photoshop Express. Galerie patří mezi ty lepší na platformě Android a 2GB uložiště zdarma je příjemný bonus. Funkcionalitu klasického Adobe Photoshop však čekat nemůžete. Ale za vyzkoušení nic nedáte, doslova.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Android 1.5+

2,3MB; App2SD – Ne

 

Zdroj obrázků: Andbot.com

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here