Action Launcher 3 beta přidala více možností přizpůsobení

0

Launchery jsou dost populární mezi uživateli Androidu. Mění vzhled a dojem vašeho zařízení a dělá ho tím zábavnější. Action Launcher 3 je jeden z nejpopulárnějších, který si můžete stáhnout a byl stažen na milionech zařízeních po celém světě.

action-launcher-nexus-launcher

V doufání, že udrží krok s nejnovějšími trendy, chtějí si i udržet uživatele šťastné. Action Launcher 3 získal nedávno aktualizaci beta. Ta sice nabízí poměrně málo nových funkcí, ale zvýší uživatelský komfort.

Nové designové změny: Launcher má nyní nový vzhled a styl ikonek, které imitují vzhled nejnovější verze Androidu. Přináší také podporu Quicktheme pro přizpůsobení barev stránek, nové styly stránek a nabízí nekonečné scrollování domovské obrazovky.

Aktualizace je v současné době k dispozici pouze pro beta verzi aplikace. Aktualizace také požaduje několik dalších oprávnění, které nejsou v současnosti využité, ale budou použity v konečné verzi. Zatím je k dispozici pouze u Androidu 5.1 a starších verzí. Ale předpokládáme, že by to mohl být hit už někdy během tohoto měsíce.

Zdroj

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here