5 skvělých aplikací pro Daydream VR

0

Existuje překvapivé množství dostupných her a filmů pro VR.

Within

vr_theclickeffect_0

Pokud chceš někoho přesvědčit o způsobilosti headsetu virtuální reality, první věc, kterou musíš udělat, je dokázat jim to. Ne, že jim prvně zapneš nějakou hru a necháš je hrát. Místo toho můžeš začít s krátkým filmem, který používá virtuální realitu.

Uvnitř je startovací aplikace. Je snadné se v ní orientovat s ovladačem Daydream a můžete si vybrat z několikati nezávisle vyrobených filmů a dokumentů, z nichž většina získala ocenění na filmových festivalech po celém světě. Například film The Click Effect Vás zavede pod vodu, kde uslyšíte delfíny a velryby. Určitě použijte sluchátka pro prostorový zážitek virtuální reality.

Within je dostupný na Google Play zdarma.

Evil Robot Traffic Jam

vr_evilrobot

Zlí roboti milují tvořit dopravní zácpy po celém světě. Vaším cílem je postavit kolem Vašeho města obranné věže. S Daydream ovladačem můžete umístit obrany kolem Vašeho města a tyto roboty zastavit.

Evil Robot Traffic Jam se hraje podobně jako Plants vs. Zombies. Musíš nastavit obranné věže podél hlavní silnice a dostat auta ze zácpy. Každý vůz, který zničíš, ti dá nějaké peníze, za které si potom kupuješ další vylepšení. Na konci každé úrovně je “boss“, kterého porazíš jen tehdy, pokud máš dost obranných věží.

Evil Robot Traffic Jam je dostupný na Google Play za $9.99 (255 Kč).

The Turning Forest

vr_turningforest

 

Hra od BBC – The Turning Forest je vizuálně a akusticky ohromující. Původně měla premiéru na filmovém festivalu Tribeca. Chcete-li získat co nejvíce z této aplikace, nasaďte si sluchátka, pohodlně se usaďte a použijte ovladač k tvoření hudby s monstrem, ptáky nebo s rybami. The Turning Forest je opravdu umělecké dílo.

 

The Turning Forest je dostupný na Google Play zdarma.

Hello Mars

vr_hellomars

 

Simulace “ve vesmíru“ je fenomenální, o mnohem více ještě se sluchátky. Je to realistická simulace, která Vás provede vesmírem až k přistání s vozidlem na Mars. Tyto zkušenosti byly vytvořeny s pomocí veřejných dat NASA a Hello Mars existuje jako věnování těm, kteří pracují v leteckém průmyslu.

Hello Mars je dostupná na Google Play za $0.99 (25 Kč).

Wonderglade

vr_wonderglade

Pokud hledáte něco dětského/zábavného, Wonderglade Vás teleportuje do zábavního parku, kde si můžete užít klasické karnevalové hry. S ovladačem Daydream je jednoduché hrát. Například hra Magic Mayhem, ve které musíte rozbít co nejvíce ledových krystalů a nebo hra Tiny Tee Gold, ta Vás zavede do virtuálního mini-golfu.

Wonderglade je dostupný na Google Play zdarma.

Zdroj

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here