ZTE Redbull: nový soupeř pro Xiaomi Hongmi

4

Čínská společnost ZTE vyrábí převážně levnější smartphony, jenž vlastní slušnou výbavu a levnou cenu. Tuto taktiku samozřejmě využívají i ostatní výrobci a nejlepší z nich je bezpochyby Xiaomi, o čemž svědčí také jejich prodeje. Model Redbull od ZTE je taková menší odpověď na Hongmi, což je asi nejprodávanější kousek právě od jejich konkurenta Xiaomi.

zte-redbull-3 zte-redbull-4zte-redbull-1

Technické specifikace:

  • Podpora 4G sítí (LTE)
  • 5,0 palcový displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů
  • Fotoaparáty: přední 5Mpix s širokým objektivem a zadní 13Mpix CMOS Sony snímač s F2.2 (tvořen je safírovým sklíčkem)
  • Čtyřjádrový procesor Snapdragon MSM8926, nebo MSM8928
  • 1GB RAM a vnitřní 4GB paměť (135USD – asi 2 700,- Kč) / 2GB RAM a vnitřní 8GB paměť (160USD – asi 3 200,- Kč)
  • Vyměnitelná baterie s kapacitou 2400mAh
  • Slot na dvě SIM karty

Výbava bohužel není kompletní, poněvadž všechny informace prozatím nemáme, ale i tak to je dost zajímavý kousek. Když se přesuneme k ceně, tak ta je naprosto úžasná, ale pokud se tento kousek nějakým způsobem dostane i k nám, tak bude samozřejmě daleko vyšší. Určitě se bude nabízet možnost si jej objednat přímo z Číny, což vyjde asi nejlevněji. Nejvíc mě ale překvapily oba fotoaparáty, protože disponují zajímavými vlastnostmi. Záleží tedy jen, jak budou fotit a natáčet, což je na nich asi to nejdůležitější.

zte-redbull-2

Pokud máte na tento telefon zálusk, tak by se už měl prý v rodné zemi prodávat, takže by měl jít brzy objednat z nějakého čínského e-shopu. Nabízen je hned v několika barevných variantách, a to v limetkové, žluté, bílé, azurové a růžové. Každý si snad najde tu svou, jenž se mu líbí nejvíce.

Doplňující informace:

Název nemá naprosto nic společného s výrobcem energických nápojů, což mnohé při přečtení názvu mohlo například napadnout.

Zdroj: gizchina

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here