ZTE Grand S II: 50 000 prodaných kusů za pouhou minutu

4

Při čtení nadpisu Vám nejspíš došlo, o co přesně se jedná. Je to ohledně prodeje nového modelu od čínské společnosti ZTE. Ta začala s prodejem právě v rodné Číne, kde tento telefon zaznamenal opravdu skvostný úspěch. Podobné rekordy láme značka Xiaomi, která je v tom až nezastavitelná.

650x481xzte_grand_s_ii

Model Grand S II nabízí opravdu skvělý hardware, tudíž ho můžeme směle zařadit mezi nynější elitu. Pokud Vás zajímá jeho vnitřní oblast, tak navštivte tento článek.

Samotná společnost musí být opravdu pyšná, poněvadž se jim podařilo prodat 50 000 kusů za pouhých 58 sekund, což je opravdu šílené. Pokud ale bude přihlížet na počet obyvatel tohoto státu, tak to je vlastně velmi skromné číselko.

Uvidíme, kdy tento model dorazí i do Evropy a zda zde bude mít obdobné prodeje, jako již v zmiňované Číně. Samozřejmě bude záležet na ceně, protože ta hraje při nákupu mnohdy tu nejvyšší roli. Pokud jí hodně nadsadí, tak žádný rekord u nás rozhodně nezískají.

Zdroj: gsminsider

4 KOMENTÁŘE

  1. Tak ta poslední věta článek úplně zabila: „Pokud jí hodně nadsadí, tak žádný rekord u nás rozhodně nezýskají.“
    Dlouhé zájmeno „jí“ a superhrubka ve slově „nezýskají“ je pastvou pro oko 😀

    • Dobrý den,
      děkuji za opravu. Je to opravdu šílená hrubka, za kterou se hodně stidím. Ani nevím, jak se mi to povedlo. Jsem teď hodně nemocen, takže jsem nemohl tak rychle odpověděď. Jsme jenom lidi, což snad chápete. Děkuji tedy ještě jednou za opravu a přeji hezký den.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here