Zahájena registrace na vývojářský festival DevFest 2012

1

DevFest Praha 2012

Včera v poledních hodinách byla zahájena registrace na akci s názvem DevFest 2012, kterou pořádá Google a Gug.cz. Jedná se o celodenní vývojářský festival, na kterém se můžete dozvědět spoustu informací z vývoje aplikací pro Android, ale i spoustu novinek o webdesignu.

O co vlastně jde?

Jedná se o jeden z největších vývojářských srazů u nás, na kterém přednáší samotní vývojáři, kterým pobíhají aplikace po Google Play (přednášet nejspíš bude Michal Vojtíšek a Michal Feltl z Inmite). Celý den budou tedy probíhat různé přednášky na téma Android a nebude chybět ani vývoj webu (CSS3 a jiné technologie).

Pokud jste vývojář, budete se moci zúčastnit programovacího maratonu, ve kterém budete podle zadání vyvíjet aplikaci (v týmech). Pokud se ovšem nechcete hrnout do takovéto akce a máte nějakou aplikaci již napsanou, můžete se s ní přihlásit do soutěže a následně ji odprezentovat (aplikace musí využívat některou z technologií Google).

Během přednášek se v menších sálech budou konat i workshopy, na kterých si ihned můžete praktikovat nabité zkušenosti.

Ovšem, vše se nemotá jen okolo vývoje a tak si budete moci zalétat i s letadlem AR.Drone, které ovládáte pomocí Vašeho telefonu/tabletu. Program je tedy hodně pestrý.

Kdy a kde se akce koná?

Podzimní DevFest 2012 se koná v sobotu, 10.listopadu (registrace na akci do 26.10.2012) od 9:00-18:00 (poté nejspíš bude následovat afterparty v podobě GPiva).

Celá tato akce se bude odehrávat v prostorách ČVUT – Fakulty strojní, v Praze – Dejvicích. (Technická 4, Praha 6)

Oficiální web srazu: http://www.devfest.cz/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here