YouTube aktualizováno – nový tabletový vzhled

4

 

Aplikace YouTube pro Android dostala v dnešních ranních hodinách aktualizaci na verzi 4.2.16. Aktualizace přináší velké výhody pouze pro vlastníky tabletu, neboť Google optimalizoval grafické rozhraní této aplikace i pro tablety, které mají velikost 10 palců.

Vlastníci takto velkých tabletů si aktualizaci pochvalují, neboť dle jejich slov je design aplikace mnohem jednodušší, přehlednější a celkově čistější.

Jak se změnilo UI na 10″ tabletech?

Google se snaží ve všech jeho aplikacích sjednotit vzhled – o tom se nemusíme hádat, neboť to jde poslední dobou vidět více, než dost. Změny se dočkal navigační panel, který nyní najdete na boku (podobně jako na Google+ či FaceBooku), v něm si můžete vytvářet různé podadresáře s videi apod.

Změnila se i úvodní stránka – nyní jsou Vámi odebíraná videa mnohem přehledněji umístěna a vzhledem taky připomínají právě zmiňované UI z aplikace Google+.

Ovšem neměnilo se vše pouze v okolí homepage – změnila se stránka i u přehrávaných videií. Videa jsou nyní totiž na tabletech mnohem větší a box s popisy, komentáři a jinými zabírá nyní pouze minimum místa.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

4 KOMENTÁŘE

    • Dobrý den,

      s touto chybou se potýká více uživatelů. Je velice pravděpodobné, že Google v následujících dnech vydá opravnou aktualizaci, popřípadě se videa dají přepnout do fullscreen pomocí nějakého gesta.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here